Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Brisingr
A várva-várt harmadik rész

Hozzászólás: # 2680 db
Indította: Drake
Dátum: 2008.07.19. 15:00:59


Első oldal | <2> | 3 | 4 | 5 | 10 | Utolsó oldal
 
2009.08.09. - 14:23:40 VÁLASZ | E-MAIL | #2650. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Én most kaptam meg a könyvet....kicsit le vagyok maradva,tudom,de hát mit lehet tenni........igyekszem behozni a lemaradást....addig is buzgón olvasom itt hogy mi is van bene
"Ne félj,csak higgy!"



 
2009.08.05. - 22:22:55 VÁLASZ | E-MAIL | #2649. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

Nasuada nem királynő hanem a vardenek vezére tényleg remekül vezeti őket, de szerintem ha megnyerték a háborút és Galbatorix meghalt akkor nem ül a helyére
de ez csak egy amolyan tipp



 
2009.08.03. - 21:09:56 VÁLASZ | E-MAIL | #2648. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Mért is nem? Nashuada remek királynő, nem látom be, miért ne maradhatna trónon?
Kik bölcsek, mosolyognak, kik okosak, gondolkodnak, kik buták, bölcsnek hiszik maguk.



 
2009.08.03. - 20:55:17 VÁLASZ | E-MAIL | #2647. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

igen azt sejtem hogy csak a 4. kötetben kapunk konkrét válaszokat, de tippeket szívesen olvasnék)
Roran: szerintem ő lesz a király) Galbi ugye meghal, Nasuada nem lesz királynő, mert nem, Orin marad Surdában, Eragon kiesik, marad Roran



 
2009.08.01. - 09:04:03 VÁLASZ | E-MAIL | #2646. hsz
Alkotó
Sárkány

Szerintem ezekre válaszokat csak a negyedik könyvből fogunk kapni, de szerintem szinte biztos, hogy Rorannak sikerülni fog a varázslat, különben nem foglalkozott volna vele Paolini. Az milyen lenne már, hogy gyakorol, és nem sikerül... Ha megnézitek, eddig minden sikerült neki.
Elva pedig nálam tök homály, az is lehet, hogy valami csúnya dolgot fog csinálni, de az is lehet, hogy rájön, hogy mégsem kéne rossznak lennie, és a döntő pillanatban rajta fog majd múlni a győzelem...
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.07.31. - 22:33:23 VÁLASZ | E-MAIL | #2645. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

Úgy látszik nem kellett volna megint elolvasnom mert egy csomó új kérdésem lett
pl:
mi lesz Elvával?
Roran fog tudni varázsolni vajon?



 
2009.07.15. - 15:44:52 VÁLASZ | E-MAIL | #2644. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

az hagyján hogy nem látszik, de a razacok fogságában még csak baja sem lett a babának? arról nem beszélve hogy a falusiak se hülyék ha a nászéjszaka után 2 hónappal megszületik a baba tudják hogy valami nem stimmel, függetlenül attól hogy látszott-e előtte

azért annyit CP is tudhatna hogy 9 hónapig tart míg a baba megszületik, ha mást nem megkéri anyukáját)



 
2009.07.15. - 10:20:48 VÁLASZ | E-MAIL | #2643. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Katrina akkor lett terhes (elvileg) amikor együtt volt Rorannal, az elrablása estéjén. De mondjuk az eléggé zavaros, hogy akkor közben hónapok teltek el, és nem látszik a baba? Ez a rész nekem is furcsa....de sztem pusztán arról van szó, hogy C.P. nem igazán ért a terhességhez....ez esetben asszem megbocsátunk neki
Kik bölcsek, mosolyognak, kik okosak, gondolkodnak, kik buták, bölcsnek hiszik maguk.



 
2009.07.14. - 21:50:58 VÁLASZ | E-MAIL | #2642. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

elkezdtem újra olvasni (altatás közben kell valami amivel elmegy az idő ), és ezsmbe jutott egy kérdés, ami már régóta foglalkoztatott: mikor fogant Katrina és Roran gyereke? mert azért kell sietni az esküvővel mert ugye útban van de még éppencsak kiszabadították a razacoktól, olyan gyorsan nem készül el egy gyerek, illetve elkészül de nem tudni/látni még hetekig? de akkor mikor? kitől?

másik: van valahol a neten valami idővonal az Eragornról? hogy mikor mi történt, mert nekem nélhol kusza, mintha nem ugyan úgy folytna az idő? pl. ez a gyerek dolog is ilyen, lehet hogy csak én értelmeztem rosszul és hosszabb idő telt el a kiszabadítástól addig míg visszatérnek a vardenekhez?



 
2009.06.27. - 21:51:55 VÁLASZ | E-MAIL | #2641. hsz
Alkotó
Sárkány

Én segítek, ha másban nem, ötletekben.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.06.27. - 21:43:51 VÁLASZ | E-MAIL | #2640. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

najó, igazatok van... oké, ki akar megtanítani jól angolul? van rá 2 évetek.
Kik bölcsek, mosolyognak, kik okosak, gondolkodnak, kik buták, bölcsnek hiszik maguk.



 
2009.06.27. - 21:09:39 VÁLASZ | E-MAIL | #2639. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

Drake igazad van



 
2009.06.27. - 10:06:20 VÁLASZ | E-MAIL | #2638. hsz
Alkotó
Sárkány

Egészen őszintén, szerintem hamarabb meg lehet tanulni angolul, mint kivárni a fordítást. Az meg legalább hasznos is.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.06.26. - 23:32:20 VÁLASZ | E-MAIL | #2637. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

na persze,ezt senki sem fogja nyersfordítani, és mire C.P. megírja, kinő a legendás szakállam és mehetek a cirkuszba
Kik bölcsek, mosolyognak, kik okosak, gondolkodnak, kik buták, bölcsnek hiszik maguk.



 
2009.06.26. - 23:25:48 VÁLASZ | E-MAIL | #2636. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Na, ezért tudom értékelni a nyersfordításokat. Hé, minél több embernek kéne fordítónak menni, hogy minél hamarabb le legyen fordítva egy könyv! Nem mindegy, hogy hónapokat kell várni, mert épp fordítják vagy éveket, mert épp mást fordít a fordító
Kik bölcsek, mosolyognak, kik okosak, gondolkodnak, kik buták, bölcsnek hiszik maguk.



 
2009.06.26. - 19:51:57 VÁLASZ | E-MAIL | #2635. hsz
Alkotó
Sárkány

Szerintem nem lesz nálunk kapható 2 éven belül. Szóval kb. egy fél életet kell majd rá várnunk.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.06.26. - 19:50:29 VÁLASZ | E-MAIL | #2634. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

StanMarsh: az egész 4. könyv ott van a válaszolgatásra csak legyen már valami infó róla, mármint hogy mikorra várható



 
2009.06.25. - 23:38:04 VÁLASZ | E-MAIL | #2633. hsz
Alkotó
Sárkány

Legyen igazad.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.06.25. - 20:26:17 VÁLASZ | E-MAIL | #2632. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Hát amit olvastam a shurtugalon a Paolini interjúban abból az látszik hogy a negyedik könyv végig pörgős lesz, mert rengeteg dolog felmerült aminek tisztázódnia kell.
Több kevesebb sikerrel, de ha lehetne inkább többel! Adj nekem egy rímet és megtoldom még öttel!



 
2009.06.25. - 20:24:26 VÁLASZ | E-MAIL | #2631. hsz
Alkotó
Sárkány

Én szeretem az olyan könyveket is, amikben a távolabbi jövőről is írnak néhány szót, de sok könyv úgy jó, hogy nyitva hagynak kérdéseket. Szerintem nem teszi meg Paolini, hogy Galbi elbotlik a lábában és felnyársalja magát a kardjával, mert ő meg belefulladna a rohadt tojásokba és paradicsomokba.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.06.25. - 19:58:44 VÁLASZ | E-MAIL | #2630. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

És főleg kevés olyan könyv van amibe befejezetlenül nincs kivetnivaló, mert végülis a java még hátravan, szerintem a 4. könyv pörgősen indul majd aztán lelassít kissé és remélem a vége ráérő lesz, nem fejezi be úgy hogy "Galbi meghalt a többiek boldogan éltek míg meg nem haltak"



 
2009.06.25. - 18:29:44 VÁLASZ | E-MAIL | #2629. hsz
Alkotó
Sárkány

Elég kevés olyan könyv van, amiben az ember nem talál kivetnivalót. Ha olyan rossz lenne a Brisingr, most egy másik fórumon beszélgetnék egy másik könyvről.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.06.25. - 17:54:29 VÁLASZ | E-MAIL | #2628. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Hát igen az nyújtás az elején elég langyosra sikerült, de összességében én is szerettem olvasni, de valószínű csak a megválaszolt kérdések miatt van így.
Több kevesebb sikerrel, de ha lehetne inkább többel! Adj nekem egy rímet és megtoldom még öttel!



 
2009.06.25. - 16:13:36 VÁLASZ | E-MAIL | #2627. hsz
Alkotó
Sárkány

Meg mondjuk tényleg nem úgy kellett volna, hogy az elejét húzni, aztán pedig túlpörgetni, és sok-sok lehetséges izgalmat egyszerűen kihagyni. Nem egy kiegyensúlyozott könyv, de azért jó volt olvasni.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.06.25. - 10:26:37 VÁLASZ | E-MAIL | #2626. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Arra gondoljatok ha most nem vette volna ketté a könyvet akkor még mindig várnánk hogy kijöjjön a 3. az szívás volna, meg biztos annyira meg lenne vágva hogy egy csomó jó dolog kimaradt volna belőle.
Több kevesebb sikerrel, de ha lehetne inkább többel! Adj nekem egy rímet és megtoldom még öttel!



 
2009.06.24. - 22:10:44 VÁLASZ | E-MAIL | #2625. hsz
Alkotó
Sárkány

Így összességében sokkal többet fogunk olvasni, és sokkal többet kell várnunk rá. De a könyvekkel ez már csak így van.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.06.23. - 20:52:46 VÁLASZ | E-MAIL | #2624. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Köszi herib
Igazán kár, hogy szétszedte én még olvastam volna...
A tettek adnak célt és reményt.



 
2009.06.23. - 20:47:41 VÁLASZ | E-MAIL | #2623. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

nimol:trilógiának indult de túl vastag lett volna a 3. kötete úgyhogy kettészedte Paolini

Shamon: igen a Hadrac sivatagnak nagy az esélye



 
2009.06.23. - 18:32:10 VÁLASZ | E-MAIL | #2622. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Sziasztok! Eszméletlen régen nem jártam erre, de örömmel látom, hogy él az oldal, él a fórum és a topikok. Most, hogy végre megszereztem és kb két éjszaka alatt ki is végeztem a könyvet muszáj volt kicsit ide is visszatérni, de félek komolyabban elolvasni amit írtatok, mert annyi elmélet született, hogy félő valaki beletrafált és oda lesz a meglepetés.
Az előző kötet végével is úgy jártam, hogy már előre tudtam, hogy Murtagh Eragon testvére és hogy Morzan az ő apja is. Khömm, hát igen mint kiderült utóbbi téves és tényleg! Mennyire egyértelmű volt, hogy Brom az apja. Bár nem tudom itt végül hányan gondoltak erre.
Egy szó mint száz, jó újra itt lenni, de túl hosszú lesz a köv kötetre a várakozás. Mellesleg... nem tudom ki tárgyaltátok-e már, de nem úgy volt, hogy ez egy trilógia lesz? Aztán meg néztem nagyokat amikor a szemembe ötlött a tetralógia szó.
A tettek adnak célt és reményt.



 
2009.06.20. - 10:21:19 VÁLASZ | E-MAIL | #2621. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Sárkánylovas

De az is lehet, hogy aki megöli galbatorixotot az is meghal mert átitta magát egy olyan varázsigével.
Eka fricai un Shurtugal


Első oldal | <2> | 3 | 4 | 5 | 10 | Utolsó oldal