Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Chat2
Az előző meghalt... ^^

Hozzászólás: # 546 db
Indította: Drake
Dátum: 2008.10.23. 16:28:07


Első oldal | 7 | 8 | 9 | <10> | 11 | 12 | 13 | Utolsó oldal
 
2009.04.01. - 18:32:17 VÁLASZ | E-MAIL | #276. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

De egy találkozónak télleg örülnék én is, és szívesen elmennék mer nincsenek fantasy-fan barátaim és szeretnék sokat
Kik bölcsek, mosolyognak, kik okosak, gondolkodnak, kik buták, bölcsnek hiszik maguk.



 
2009.04.01. - 18:30:06 VÁLASZ | E-MAIL | #275. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Jaj, istenem, eszembe se jutott h a nemeden gondolkozzak! Egyszerűen csak Kriszti vagyok és bamba, ebből kifolyólag télleg eszembe se jutott ezen gondolkodni....hm, sokszor nem gondolkodom
Kik bölcsek, mosolyognak, kik okosak, gondolkodnak, kik buták, bölcsnek hiszik maguk.



 
2009.04.01. - 17:27:50 VÁLASZ | E-MAIL | #274. hsz
Alkotó
Sárkány

Na jó, akkor mindketten szépen fejtsétek ki ezt bővebben.

Amúgy tényleg szép, én is kipróbáltam, tényleg nem ismeri a firefox szót. De mentségére legyen mondva, hogy a szótárat nem kifejezetten a firefoxnak csinálták, csak beleépítették.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.04.01. - 09:30:34 VÁLASZ | E-MAIL | #273. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Most gonosz leszek... Höhö, emlékszel a Klubok és mániák topicban összefoglaltakra? Átvinném mindezt a gyakorlatba is, egyetlen mondattal: Néha én is annak hiszlek.

Amúgy most nézem, ez az új Firefox egy állat. Beépített helyesírás-ellenőrzője van, mint a Wordnek, mindent aláhúz nekem... Kicsit paradox, hogy pl. a Firefox szót nem ismeri...
Carpe Diem



 
2009.03.31. - 19:28:36 VÁLASZ | E-MAIL | #272. hsz
Alkotó
Sárkány

Shamoon: ide bármit írhatsz. Ez az a hely, ahol nem szólhat senki sem rád, ha teleírod az egész topicot.

Te azt gondoltad, hogy lány vagyok? Miből? Erre most őszintén kíváncsi lennék.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.03.22. - 12:49:42 VÁLASZ | E-MAIL | #271. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Bátyó... ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. :S Én nem látlak. Nah nem baj, nem adom fel.
Csatlakoznék az elöttem szólóhoz! Több tali tényleg jó lenne!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2009.03.22. - 09:00:28 VÁLASZ | E-MAIL | #270. hsz
Alkotó
Sárkány

Hát ilyen kérdésre mindig nehéz válaszolni. Igazából mindig történik mindenféle dolog, néha kiürül a fórum, aztán megint jönnek néhányan. Én inkább azt sürgetném, hogy több találkozó legyen, mert azok mindig jók!
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.03.21. - 17:33:56 VÁLASZ | E-MAIL | #269. hsz
Fórumozó
Tünde mágus
Sárkánylovas

Sziasztok!
Sajnos rég jártam errefelé, mert elég sok más dolgom is volt, de ezentúl megpróbálok majd sűrűbben felnézni.
Történt valami érdekes itt amíg távol voltam?
"Ne feledjük, hogy a földet nem az őseinktől örököltük, hanem a gyermekeinktől kölcsönöztük."



 
2009.03.16. - 10:38:28 VÁLASZ | E-MAIL | #268. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Van aki ige, Csot!
Egyszarvúúúúúú, booooooocs. De tudod mit? Csak azért megnézm, mert benne szerepeltek! Hogy lásd kivel van dolgod!
Carpe Diem



 
2009.03.16. - 09:04:30 VÁLASZ | E-MAIL | #267. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Válasz Tris üzenetére (#263)
Hát tényleg Tris, te olyan műveletlen vagy, hogy csak na!
Ha nem hát nem



 
2009.03.16. - 08:45:28 VÁLASZ | E-MAIL | #266. hsz
Fórumozó
Félelf
Tűzlovag

Ha már itt vagyok, beköszönök, hátha emlékszik még rám valaki.

Hell-ó!
Neked is minden jót Drake! Maradj mindig olyan őszinte az emberekkel mint vagy!



 
2009.03.14. - 16:29:56 VÁLASZ | E-MAIL | #265. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Én mindig látlak, mindig!
Carpe Diem



 
2009.03.14. - 16:00:12 VÁLASZ | E-MAIL | #264. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz Tris üzenetére (#261)
Azon ritka alakalmak közül amikor éppen mükszik az MSN-em és be is tudok jelentkezni téged sosem látlak fent
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2009.03.11. - 09:42:13 VÁLASZ | E-MAIL | #263. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Bocsi, ha emiatt műveletlen vagyok, de még mindig nem fogott meg.
Carpe Diem



 
2009.03.11. - 08:59:06 VÁLASZ | E-MAIL | #262. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Válasz Tris üzenetére (#255)
Hát pont nem az, de akkor is illik ismerni legalább Anna történetét.
Zsidó származású lányzó (13 éves, amikor kitör a háború), és egy idő után bujdosni kényszerülnek. A szomszéd ház padlásán bujkál a családjával és egy másik családdal, plusz még egy pasival. Tehát 8an vannak összezárva, nappal nem is mozoghatnak meg beszélhetnek. .. No mind1, a lényeg, hogy ez a lány naplót ír az egészről, és ez egy eredeti napló. Anna tényleg élt. Vannak, akik azt mondják, hogy hamis, mert mondjuk golyóstollal írták, de én láttam elég sok részét a naplónak képekről. Na az tuti nem golyóstoll... Ja és anna kb másfél évig vezette a naplóját, aztán valaki beköpte a családot és elvitték őket (erről már nem szól a napló).Egyedül a lány apja élte túl, és ő adatta ki a naplót, de erősen cenzúrázva, aztán nemrég jelent meg a rendes napló..



 
2009.03.11. - 06:51:02 VÁLASZ | E-MAIL | #261. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

MSN-en, esténte gyakorta jelenség vagyok.
Carpe Diem



 
2009.03.10. - 18:21:58 VÁLASZ | E-MAIL | #260. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz Tris üzenetére (#259)
Számítottam rád drága bátyám! Am MSN-en nem vagy most éppen? Csak mert most kivételesen nekem is mükszik a dolog és beszélni kéne erről meg arról!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2009.03.10. - 18:13:31 VÁLASZ | E-MAIL | #259. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Ééééén.
Carpe Diem



 
2009.03.10. - 18:10:58 VÁLASZ | E-MAIL | #258. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Hüazannyáját! Megint itt fél év után! Szijasztok gyerekek! Visszatért a ti angyalkátok! Nah! Kiszeretengeeeem?! (Jóvanna... tudjátok milyen az ha jó a kedvem)
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2009.03.09. - 19:49:45 VÁLASZ | E-MAIL | #257. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Válasz domgold üzenetére (#256)
Támogatom!

Először mondjuk nem tetszett a sötét lovag... Az első egy óra számomra nem mutatta meg, miért lett akkora sikere. De aztán... Főleg a vége, a "sötét lovag" metafora.

Mondjuk a régi Bamtanben van valami, ami miatt mégis jobban tetszik.

Supermant és ne szeretem, ugyanezekért: repül, sebezhetetlen, lézerszeme van, átlát a falon, végtelen gyors és erős, stb. Ez már sok. Mondjuk nekem a kedvenc képregényhősöm Hellboy. Alapvetőleg ő is ez a szituáció: Nem született ő hősnek, csupán egy egészen különleges fajnak: démonnak, ördögnek. "Mi teszi emberré az embert?" Tetszik az ellentét is, hogy a Pokol teremtménye védi a rendet.
Carpe Diem



 
2009.03.09. - 14:34:21 VÁLASZ | E-MAIL | #256. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Shamoon, ide írom a választ, nehogy nagyon eltérjen ott a Brisingrről a téma.


Szóval...pontosan ezért nem szeretem annyira Supermant. Mert alapból van különleges képessége. Ezzel szemben Bruce Wayne hosszú és kitartó munka után vált Batmanné. Tény, hogy a rengeteg pénze nélkül nem menne túl sokra, de az is, hogy ezt mind kockára is teszi.
Ha nem is ő a legerősebb, de számomra az ő személyisége a legérdekesebb mind közül.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2009.03.08. - 15:56:25 VÁLASZ | E-MAIL | #255. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Aham, valami koncentrációs táboros izé... Hát, nem fogom elolvasni. Gáz, nem gáz.
Carpe Diem



 
2009.03.08. - 13:43:04 VÁLASZ | E-MAIL | #254. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Hát öhmm... Igen, az egy kicsit gáz... Szóval azért nézz utána, vagy olvasd el, mert az amolyan alap dolog.



 
2009.03.08. - 11:31:31 VÁLASZ | E-MAIL | #253. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Sose hallottam még Anna Frank naplójáról... Az gáz? De hát jó forgatást.
Carpe Diem



 
2009.03.07. - 22:18:43 VÁLASZ | E-MAIL | #252. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Hehe, nagyon szívás volt.. Odamentünk 11 után a válogatásra, kígyózó sor, összesen olyan 5 órát álltunk sorba, ültünk várakozva..
No engem Bergen-Belzen-be osztottak be (heh, zsidó láger), amúgy Anna Frank és a tesója ott haltak meg.
Tesóm meg Keriwen nővérkék lesznek Zsófi barátnője meg ápoló.
Ja és tesóm barátnője is végigvárta a sort, pedig eléggé nagyon melírozott, festett haja van, és mondták, hogy akinek festett haja van, tetkója meg szedett szemöldöke, azok ne nagyon várjanak, mert nem éri meg.
Erre bemegy a lányzó a szobába, ahol lefotóztak, meg "besoroztak" minket, ránéznek, de jó arcod van, Auschwitz!
Szóval ő meg Auschwitzi fogoly lesz



 
2009.03.07. - 19:45:29 VÁLASZ | E-MAIL | #251. hsz
Alkotó
Sárkány

Én majd egyszer mindenképpen el akarok menni statisztának egy filmbe. De most nem vagyok olyan formában, a mostani kinézetemmel elsírnák magukat. Meg időm sem lenne nagyon rá. De amúgy jó dolog, amikor kaszkadőrképzésre jártam, akkor is mondták, hogy ott is milyen jó lehetőségek vannak, és az egyikük pl. dolgozott Jackie Channel is, és elég sokat áradozott róla. Jó volt ilyesmit is megtapasztalni.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.03.05. - 19:49:41 VÁLASZ | E-MAIL | #250. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Örülök hogy a filmet Magyarországon forgatták...legalább eggyel több dolgot említhetünk meg a külföldi vetéjtársaknak...és így a magyar statisztáknak is nagyobb mozgástér jut...bárki kiprobálhatja magát
Diablo



 
2009.03.05. - 09:07:23 VÁLASZ | E-MAIL | #249. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Pénteken délelőtt ha valakinek van kedve, jöhet velünk statisztaválogatásra (bár ez inkább csak amolyan regisztráció).
Anna Frank naplójának lesz egy olasz feldolgozása. 5000 ft adnak egy napra, plusz meleg kaját meg inni, és a fóti filmgyárban lesz a forgatás, oda meg kivisznek minket.
Ha valaki akar jönni, akkor most szóljon!
Ja amúgy Zsófival meg tesómmal meg tesóm barátnőjével meg egy munkatársammal megyünk.



 
2009.03.03. - 20:51:11 VÁLASZ | E-MAIL | #248. hsz
Alkotó
Sárkány

Google-özz rá a szinkronizálásra, és talán találsz valami jó anyagot. Amúgy amíg nincsen meg a hang nélküli változata a filmnek, addig nem nagyon tudsz mit csinálni. Max. annyit, hogy az összes hangot te adod ki, és nem kell aggódnod, hogy behallatszik az angol. (Mint pl. a Vektorban... )
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.03.02. - 22:55:13 VÁLASZ | E-MAIL | #247. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Hát az az igazság, hogy mivel nem tudom, hogy lehet szinkront készíteni, ezért felvettem a hangot mikrofonnal, majd a videót lehalkítottam, és alá tettem hangsávba.
De a vízhang az a konvertálás miatt van... a hotdogos videóm mérete az egyharmada a youtube-osnak, és a z hangjaim cseppet sznek hangzanak


Első oldal | 7 | 8 | 9 | <10> | 11 | 12 | 13 | Utolsó oldal