Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Brisingr
A várva-várt harmadik rész

Hozzászólás: # 2680 db
Indította: Drake
Dátum: 2008.07.19. 15:00:59


Első oldal | 10 | 15 | 16 | 17 | <Utolsó oldal>
 
2008.07.21. - 09:38:46 VÁLASZ | E-MAIL | #9. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Ez a halálosdi új dolog nekem. Majdcsak nem a főszereplőt nyírják már ki, bár lesz itt terhesség, istennel találkozás.. végülis ki tudja. Van egy sejtem hogy lesz itt még több sárkánylovas is

Egyébként a fordításhoz: szeptembertől jövő tavaszig nem kevés idő lenne rá. Remélem gyorsan elérhető lesz e-book -ban.
Ki ez az árnyék és miért követ mindenhová?



 
2008.07.20. - 18:26:46 VÁLASZ | E-MAIL | #8. hsz
Fórumozó
Rózsaszín

Csaknem :O Esetleg Arya? Roran?
Blöh.^^



 
2008.07.20. - 13:05:54 VÁLASZ | E-MAIL | #7. hsz
Alkotó
Sárkány

Eragon...
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.07.20. - 12:32:29 VÁLASZ | E-MAIL | #6. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Sárkánylovas

Akkor csinálhatnánk 20-an is!
Én is beszállnék! Úgyis nyelvizsgára kékülök.

Amúgy a harmadik részben valamilyen fontos szereplő meg fog halni, ezt hallottam szintén Eragon-fan ismerősömtől. Szerintetek ki lesz az?
Hiszek a Sárkányok, Vérfarkasok, Szellemek és az Anyám létezésében. Hát kell ennél több?



 
2008.07.19. - 15:03:53 VÁLASZ | E-MAIL | #5. hsz
Alkotó
Sárkány

Én el fogom olvasni angolul, de lefordítani azért elég nagy munka. Ha 10-en csináljuk, akkor is beletelik egy nyárba szerintem... Az pedig már nem nagyon lesz 62 nap múlva...
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.07.18. - 20:39:18 VÁLASZ | E-MAIL | #4. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Hát igen, de majd nagyon unatkozunk és nekifogunk lefordítani Vicces volna ha gyorsabban elkészülne mint a hivatalos
Ki ez az árnyék és miért követ mindenhová?



 
2008.07.18. - 17:18:17 VÁLASZ | E-MAIL | #3. hsz
Fórumozó
Rózsaszín

De csak angolul nem?
Blöh.^^



 
2008.07.16. - 12:38:42 VÁLASZ | E-MAIL | #2. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Ja és igen, a legfontosabb, 65 nap és itt a folytatás
Ki ez az árnyék és miért követ mindenhová?



 
2008.07.16. - 12:35:38 VÁLASZ | E-MAIL | #1. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

A Shur'tugal.com -ról pár érdekesebb dolog.
A napokban néztem az első kötet és az Eldest idegen nyelvű kiadásainak borítóját. Íme: az ukrajnai kiadás, a Japán borító. Szerintem az ukrajnai sokkal komolyabb lett, bár a kékes alapkötet borítója azért kicsit gyerekes lett Saphira -val. (aranyosnak mondjuk aranyos) Az Eldest borítóján pedig vártam volna hogy majd kicsit kihangsúlyozzák Eragon "el-elfesedését" (szuper szó ) igaz ekkor a kötetet még nem olvasottak előtt lelőtték volna az egyik fő eseményt az Eldest -ben. A Japán borító eléggé összecsapottnak tűnik. (úgy értem hogy látszólag ez egy 3Ds sárkányfej amit elforgattak különböző nézetekbe és ennyi a borító)

!!SPOILER!!
A legutóbbi és egyben legutolsó Paolini spoiler szerint a harmadik könyvben az egyik szereplő terhes lesz. De vajon ki? Persze lehet hogy nem hagyományos módon válik terhessé az a valaki, hanem varázslat útján. Még a végén lesznek kis sárkányok mint a Shrek -ben Egyébként is logikusak lennének az újabb sárkányok, hiszen eléggé kevesen vannak mint tudjuk. (Talán ekkor látogatja majd meg Eragon és Saphira újra a sárkányok "költő hegyét", ahogyan erre utaltak is a második kötetben.)

Húha Keriwen, rólad totál meg is feledkeztem, remélem ez nem egy örök harag kezdete
Ki ez az árnyék és miért követ mindenhová?


Első oldal | 10 | 15 | 16 | 17 | <Utolsó oldal>