Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Eldest
A várva várt folytatást itt tessék kitárgyalni!

Hozzászólás: # 2225 db
Indította: Drake
Dátum: 2006.11.25. 11:55:35


Első oldal | 10 | 20 | 30 | 40 | 47 | 48 | 49 | <50> | 51 | 52 | 53 | 60 | Utolsó oldal
 
2006.12.03. - 19:24:29 VÁLASZ | E-MAIL | #495. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Mi van ha van a kiráylnak egy tünde besúgója, aki megmondta neki a neveket, mert ugye a tündék tudják azét akivel találkoznak.



 
2006.12.03. - 19:22:26 VÁLASZ | E-MAIL | #493. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Én megbolondulok ha Murtagh elveszik!! Az nem lehet!!



 
2006.12.03. - 19:20:14 VÁLASZ | E-MAIL | #492. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Mostmár legalább tudom, hogy Brom nem puszta véletlenből volt közel Eragonhoz, szerintem azért nem akarta elmondani mert lehet számított Murthagra vagy eygszerűen nem akarta ilyennel súlyatni Eragont. Neki is eléggé fájdalmas emlék, hoy Morzan milyen lett.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.03. - 19:19:34 VÁLASZ | E-MAIL | #491. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Ami kitudja há
ny ezer év múlva lesz meg...



 
2006.12.03. - 19:18:45 VÁLASZ | E-MAIL | #490. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Defurcsa, hogy ti magyar neveket hasznaltok, marmint leforditottakat, mint Arny, es a tobbi, ez szokatlan nekem, sztem az egesz konyv szokatlan lesz leforditva, ha hazamegyek, es ololvasom ujra...
Amugy itt sok a komplikacio, hogy vajon mit miert De a legtobb miatt meg meg ugy is meg kell varnunk a kovetkezo, a befejezo reszt...
"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni!"



 
2006.12.03. - 19:18:28 VÁLASZ | E-MAIL | #488. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

De honnan tudja Murtagh nevét?? És főleg a sárkányét!!



 
2006.12.03. - 19:18:27 VÁLASZ | E-MAIL | #487. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Harcos

Válasz szilvye üzenetére (#473)
Igen. Fél és ezt meg is mondta eragonnak. De érthetőm is.
Gondoljatok bele:
Egész életedben ugy nevelkedtél hogy el rejtsd az érzéseit, és mindent ami nem tökéletes.
Majd egy teljesen másik kultúrában kell élned. Olyan helyen ahol nem értenbek meg sőt nem is kedvelnek.
Meg tanulod ne légy érzékeny semmire hogy el tudd végezni a dolgod.
Erre jön egy ifjú aki korban akár a gyermeked is lehetne és hirtelen gyengéd érzelmeket kezdesz táplálni iránta. Olyan dolgokat érzel amit eddig nem. És tudod hogy nem lehetsz együtt vele mert neki más a sorsa. Ezrek élete függhet attol hogy menyire vonod el a figyelmét. ÉS még megf is halhat miatad.
Te tudod mindezt.
Te nem félnél?
1000+1000 éve keresem az utam néha keresem a bajt és keresem azt aki Engem akar.Akit nekem küldött



 
2006.12.03. - 19:18:12 VÁLASZ | E-MAIL | #486. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Válasz Nárié üzenetére (#483)
Na igen, akkor Eragon meg Saphira esélye a nullávan lenne egyenlő. Azt remélem, hogy megtudják Galbatorix igazi nevét, és igy fogják legyőzni. vagy pedig Eragon megtudja az ősnyelv eredeti elnevezését, és akkor aztán jó nagy hatalma lenne.
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.03. - 19:17:28 VÁLASZ | E-MAIL | #485. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Na igen, honnan tudta meg Muthag nevét? Mert gondolom ennek a segítségével vette rá Murthagot az esküre. De a sárkány nem lehet olyan nagy, mert nem rég születhetett, csak pár hónapos, de már erős. Meg itt megemlíti Murthag, hogy micsoda varázslatokra képes Galbatorix.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.03. - 19:15:26 VÁLASZ | E-MAIL | #484. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Na igen, ő tuit megy. Arra vagyok kiváncsi, hogy akkor Brom tudta-e, hogy Eragon apja Morzan. Biztos tudta, de miért nem mondta el? Meg Oromis is tudhatja. Kiváncsi vagyok, ha Eragon visszamenne Oromishoz, és akkor jönnének a vezsekedések, hogy miért nem mondtad el.
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.03. - 19:13:05 VÁLASZ | E-MAIL | #483. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Murtagh szerintem nem gonosz, csak irányítják. Hiszen gondoljunk csak bele: az urgalok se voltak gonoszak, csak a családjuk, meg a megmaradás miatt harcoltak Árny mellett. Amúgy engem az érdekelne nagyon, hogy mivel kényszerítette a király Murtaghot arra hogy esküt tegyen.. Valami nagyon fontos dolognak kellett lennie. Már ha nem az volt, hogy tudja mi a neve. Ha az volt, akkor nem kérdés, de ha azt utánna tudta meg, akkor vajon mi? Nem hiszem hogy puszta kínzással, mert Murtaghot azzal az életben nem lehet megtörni.. Lehet hogy nő van a dolog mögött.. Az meg a másik, hogy honnan tudta az igazi nevét? És a sárkányét?? Mert az nem válasz hogy csak mert nála volt a tojás eddig, hiszen Saphirát is tőle lopták el, szóval az övét is tudná akkor, és az nagy szivacs lenne...



 
2006.12.03. - 19:12:03 VÁLASZ | E-MAIL | #482. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Áh, a lényeg, hogy Gleadrnak mindenféleképpen mennie kell
A tettek adnak célt és reményt.



 
2006.12.03. - 19:05:43 VÁLASZ | E-MAIL | #481. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Ja. Vagy ha ő nem, akkor Glaedr mehetne egyedül, mert ő azért biztos nem gyenge. Olyan nem létezik, hogy egy sárkány gyenge legyen. Így Eragonnnak egyedül kéne szembenéznie két másik Lovassal, akik mindketten erősebbek nála. És még ha el is lopják a harmadik tojást, és lesz egy harmadik Lovas, azt még kiképzik, az is egy csomó idő.
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.03. - 19:03:37 VÁLASZ | E-MAIL | #480. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Nem tudom, nekem tök mindegy, hogy megy-e. Remélem majd a többi sárkánylovast is ő tanítja meg.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.03. - 19:02:25 VÁLASZ | E-MAIL | #479. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Igen, Oromist nagyon szeretem én is.

zerintem oromis nem megy el a végső csatába mivel nagyon gyenge. Valamennyi ereje van, de... Na mindegy, szeretném ha menne, úgy lenne a tökéletes.
A tettek adnak célt és reményt.



 
2006.12.03. - 19:02:09 VÁLASZ | E-MAIL | #478. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Nekem a tünde királynő túl hideg, a lányéval sem éppen a legjobb a kapcsoltata. Értehőt, hogy félti, de ezért megharagudni rá.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.03. - 19:00:33 VÁLASZ | E-MAIL | #477. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Na igen, ez engem is zavart. A törpöknél az volt rossz, hogy ott meg Saphirát nem vették észre, a tündéknél meg Eragont. Meg senki nem mondott neki köszönetet, hogy megmentette Aryát, még a királynő sem, pedig a lányáról volt szó. Mondjuk lehet, hogy aztán igen. Mindenesetre nekem minden tündé közül Oromis volt a legszimpibb.
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.03. - 19:00:04 VÁLASZ | E-MAIL | #476. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Te jó ég, csak fürödni megyek el erre máris oldalakat írtok?
Hát abban egyetértek, hogy Arya szereti Aragont, ha mé nem is annyira mint amennyire Eragon őt.
A tettek adnak célt és reményt.



 
2006.12.03. - 18:56:19 VÁLASZ | E-MAIL | #475. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Jaja jó lenne, bár örültem volna neki ha a mellette lévő tündék adnak neki, meg tök rossz lehetett Eragonak, hogy csak a sárkánya érdekelt mindenkit. Mármint nem népszerűségre vágyott csak egyszerűen vegyék már észre.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.03. - 18:54:17 VÁLASZ | E-MAIL | #474. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Válasz szilvye üzenetére (#471)
Na igen, először én is azt hittem. Vagy csak feladatul kapta, hogy cukkolja Eragont, hogy az minél jobban igyekezzen. De amikor már nyilvánosan lenézte, akkor már úgy utáltam, mint még senkit a szereplők közül. Jól megadta neki Eragon Remélem ha legközelebb találkozik vele, nyakig gipszben lesz
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.03. - 18:52:35 VÁLASZ | E-MAIL | #473. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Szerintem is először is az lehet, hogy Arya nem akarja hátráltatni Eragont, meg a korkülönbségre hivatkozik, de ez már tényleg nem lehet baj hisz halhatatlanok. Lehet Arya fél , vagy csak tényleg nem szereti Eragont.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.03. - 18:51:10 VÁLASZ | E-MAIL | #472. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

na igen, ez a bajom a tündékkel. Soha nem képesek kimutatni az érzelmeiket. mindig a tökéletesség maszkja alá bújnak, pedig nagyonis sebezhetőek. Na dehogy Arya hercegnő, az eléggé meglepett, de azért örülök neki. Még az lenne nagyon jó, ha a végső küzdelembe oromis meg Glaedr is menne. Akkor egyenlő lenne az erőelosztás. Galbatorix+Murtagh=Oromis+Eragon
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.03. - 18:50:27 VÁLASZ | E-MAIL | #471. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Én először azthittem ,hogy Vanir azért cikizi Eragont, mert, hogy kiakar valamit hozni a fiúból. És azért gondoltam ezt mert amikor Brom tanította Eragont, hogy volt akinek a türelmetlenség és az idgesség miatt mutatkozott meg az ereje. Pont nemrég olvastam az első rész 153. oldal végén.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.03. - 18:44:14 VÁLASZ | E-MAIL | #470. hsz
Moderátor
Fekete köpenyes mágus

Én Aryát kedvelem. Szerintem szereti Eragont,csak hát.....tünde!
"Solembum?" "Magától értetődik." "Sé onr sverdar sitja hvass!"



 
2006.12.03. - 18:43:18 VÁLASZ | E-MAIL | #469. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Na igen, úgyis már végképp elegem lett a tündékből. Vannak, akiket nagyon szeretek, de például Aryát meg Vanirt nem ide sorolnám. Amúgy még arra gondoltam, hogy lehet, hogy Arya is szereti Eragont, csak nem akarja kimutatni, nehogy elvonja a figyelmüket a háborúról. Angela egyszer azt mondta, hogy a tündék képesek éveken át magukba fojtani a szenvedélyüket. Bírnám, ha a végén legyőznék Galbit, mindenki boldog lenne, aztán Arya Eragon nyakába ugrana, és szerelmet vallana. de ez elég valószinűtlen.
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.03. - 18:42:30 VÁLASZ | E-MAIL | #468. hsz
Moderátor
Fekete köpenyes mágus

Persze, ez így igaz. Én is csak annyit mondtam, hogy az nem lett volna jó, ha teljesen átváltozik!
"Solembum?" "Magától értetődik." "Sé onr sverdar sitja hvass!"



 
2006.12.03. - 18:41:23 VÁLASZ | E-MAIL | #467. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Hát kellett az átváltozás Eragon szempontjából, mert így mindenkiben az van meg, hogy így győzhet csak, mert az emberi képességeivel nem sokra juthatna, de így gyorsabb és ügyesebb. Talán még így is Aryával majd könnyebben tud összejönni, bár hát rögtön az ünnepkor ez nem sikerült, de úgyis minden jóra fordul.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.12.03. - 18:38:48 VÁLASZ | E-MAIL | #466. hsz
Moderátor
Fekete köpenyes mágus

De belül még mindig ott van a régi Eragon....Hála a jó égnek! Az nem lett volna jó, ha teljesen tündévé válik!
"Solembum?" "Magától értetődik." "Sé onr sverdar sitja hvass!"



 
2006.12.03. - 18:36:27 VÁLASZ | E-MAIL | #465. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Bűvölo

Na igen. legalább lett volna valami, ami emlékezteti Durzára. Így most egy karcolás nélkül megúszta. Meg most, hogy már majdnem teljesen tünde lett, már nem tudok úgy gondolni rá, mint előzőleg. Akkor kicsit olyan szerencsétlenke volt, most meg majdnem tökéletes harcos lett. Azért mondjuk meg nem ártott neki
Minden játékban benne foglaltatik a halál gondolata.



 
2006.12.03. - 18:34:21 VÁLASZ | E-MAIL | #464. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Szerintem se jó, hogy eltünt minden sebe, meg most olyan "tökéletes" lett, és furi. Meg a sebeiről eszébe jutottak az emlékei és meg lett tőle fosztva. De hát mindennek van előnye és hátránya, ahogy szokták mondani.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.


Első oldal | 10 | 20 | 30 | 40 | 47 | 48 | 49 | <50> | 51 | 52 | 53 | 60 | Utolsó oldal