Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Film
Minden ami az Eragon filmekkel kapcsolatos

Hozzászólás: # 2232 db
Indította: Valinas
Dátum: 2006.08.29. 08:25:34


Első oldal | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 77 | 78 | 79 | <80> | 81 | 82 | 83 | 90 | 100 | 110 | 120 | Utolsó oldal
 
2006.12.15. - 09:14:49 VÁLASZ | E-MAIL | #1478. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Az Eragonon röhögni? Na neee.....
Carpe Diem



 
2006.12.15. - 09:12:48 VÁLASZ | E-MAIL | #1477. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Sárkánylovas

Ja és az is zavart a premieren , hogy egyesek beleröhögtek a filmbe.
Úgy pedig még jobban élvezhetetlen!
There on the battlefield he stands!Down on the battlefield he's lost!And on the battlefield it ends!



 
2006.12.15. - 09:10:45 VÁLASZ | E-MAIL | #1476. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Sárkánylovas

Hát szerintem nemillik Saphirához.
There on the battlefield he stands!Down on the battlefield he's lost!And on the battlefield it ends!



 
2006.12.15. - 09:09:38 VÁLASZ | E-MAIL | #1475. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Gladriel? Annak jó hangja van!
Carpe Diem



 
2006.12.15. - 09:06:06 VÁLASZ | E-MAIL | #1474. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Sárkánylovas

Azt tudom biztosan, Saphira szinkronhangja ugyanaz, mint Galadrielnek a Gyűrűk Urában a neve sajnos nemjut eszembe.
There on the battlefield he stands!Down on the battlefield he's lost!And on the battlefield it ends!



 
2006.12.15. - 08:54:14 VÁLASZ | E-MAIL | #1473. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

ORIK SINCS BENNE?
Carpe Diem



 
2006.12.15. - 08:52:42 VÁLASZ | E-MAIL | #1472. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Amúgy már egy csomót gondolkoztam azon, hogy hogy lehetne megoldani az Eldestfilmben az Eragon hiányosságait...
Pl Elva benne lehetne a 2. film elején, mert Eragon még ott maradt a "vardoknál", szóval akár ott is lehetne..
Sőt közben Angela is megérkezhetne, Eragon találkozhatna Solembummal, és vagy ő vagy Angela elmondhatná a jóslat többi részét... Durza okozta sebét mondjuk lehetetlen megoldani...


Nah akkor Carvahallban mutatják Rorant, aki szerelmes Katrinaba(amúgy azt nem értem, hogy Sloan meg mért volt benne, amikor kulcsfontosságú emberek maradtak ki)
Nah és még mindig a vareneknél találkozhatna Orikkal.. de az Ikreket már nem lehetne visszamenőleg belerakni...



 
2006.12.15. - 08:45:38 VÁLASZ | E-MAIL | #1471. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Válasz Tris üzenetére (#1470)
Igen, bár nekem nem tetszik... nem szép szerintem



 
2006.12.15. - 08:41:42 VÁLASZ | E-MAIL | #1470. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

1 kérdés: Ugye Brom gyémántsírja benne van a filmben?
Carpe Diem



 
2006.12.15. - 08:40:13 VÁLASZ | E-MAIL | #1469. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Válasz Anie üzenetére (#1386)
Mért?? szídják a lumos.hu-n a könyvet is??? akkor felmegyek én is megvédeni!!!



 
2006.12.15. - 08:36:53 VÁLASZ | E-MAIL | #1468. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Nincs benne Hadarac se? Saphira hangja rossz? Ne ijjesszetek el a filmtől!
Carpe Diem



 
2006.12.15. - 08:30:45 VÁLASZ | E-MAIL | #1467. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Amúgy alapvetőe rájöttem, hogy tetszett a film, de kb olyan, mit amikor kapsz egy hatalmas csomag ajándékot, és elkezded kibontani, amiben még egy doboz van és még1, és a végén marad egy aprócska doboz, vmi apró ajándékkal....
Amúgy én is gondoltam, hogy majd az extrákban benne leszenek (pl az ikrekrők is láttam anno promóciós képet, meg Katrináról) de erre nem épírhetik az Eldestet a filmkészítők.....

Ami engem idegesített a filmben az a kövi volt:Katrina, Jeaod, Az egész Gil'eados rész, amikor betörnek a toronyba, Eragon olvasni tanulása,----NINCS BENNE Saphira neve, Saphira felszáll kicsiként, és hatalmas sárkányként száll le, Brom (akinek szerintem abszolút nem volt benne semi tekiontélye
Solembum, Orik, Ikrek, Elva(kicsiként) nincs benne, de egy szó se róluk, a jóslat pedig annyiból áll, hogy közeli halál, és segíteni kell nemes hölgynek....
Anyáról 1 szó se, árulásról egy szó se......
Jah Murtagh kb 2 percet van az egészben, és azt, hogy Morzan az apja, azt onnan tudjuk meg, hogy Ajihad ránéz a \"vardoknál\" és azt mondja fogjátok el, ő Morzan fia.....
Csillagzafír sincs, és igen Eragon nem sebesül meg..
Hattyú nincs benne, Hadarac
sivatag nincs benne, úgy alapvetően nem is utaznak.
Saphira hangja meg valami borzalmas.....

Ami tetszett, az a kis Saphira, a tájak(főleg mert Borosjenőt is sokszor láttam benne) és a zene....
Jah és igeeen, a SÁRKÁNYLOVAS!! Ennek örültem, hogy nem lovag maradt, hanem lovas



 
2006.12.15. - 08:23:37 VÁLASZ | E-MAIL | #1466. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Apró baki: A magyar előzetesben Brom sárkánylovagokat említett. Ez a filmben is így volt? Mert nem mind1 h Lovas v. lovag.
Carpe Diem



 
2006.12.15. - 08:16:02 VÁLASZ | E-MAIL | #1465. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Megnéztem, és nem aludtam be rajta!(Fél kilencesen voltam.)Egyrészt nagyon rossz volt a film mert mindent megváltoztattak és néhány szereplő hát... A szinkronrendezővel is szívesen beszélgetnék egyszer. Arya meg hol volt tünde? Ott ahol én Kull. A kard meg sárkányLOVAS kard nem sárkány ÖLŐ. Másrészt oltári nagy volt, imádtam főleg Murtagh-ot.(Meglepő mi?) A kicsi Saphira egyöntetű de cuki felkiálltást váltott ki mindenkiből. Bromnak is voltak agyhalálos percei. De a legjob Murtagh Engedj ki! Engedj ki! felikáltásai voltak mert nemrég néztem meg az Oroszlánkirályt és ott van egy hasonló jelenet... Sírva röhögtünk barátnőmmel.Nemtom ki jött el velem léekben, de gyorsan megetttétek a pizzás popcornom ezért kénytelen voltam Petráét enni. Ejnye, ejnye.Tiszta vörös por lett a kabátom, mert ugye a mi mozinkban fűtés nuku így bokáig érő szövetkabátban vacogtam végig a filmet. Nagyon sajnálom, hogy nem tok veletek menni a holnapira, de lehet nem élveztétek volna a folyamatos lökött beszólásaimat). Végeredményben: még párszor megnézzük a filmet a moziban, és már most elkezdünk gyűjteni a DVD-re.
Veil eïnradhin iet ai Shur'tugal. Murtagh forever!!



 
2006.12.15. - 08:01:24 VÁLASZ | E-MAIL | #1464. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

Hali mindenkinek, tegnap megnéztem. Háááát, hiányoltam a próbát Aryával, az klassz lett volna, meg amikor nevet választ Saphirának, a macsek... Persze, minden nem lehet benne, de ez így koncetrátum. Zack84 egyet értek! Majd ha megjelenik dvd-n, esetleg a kimaradt jelenetekből "csemegézhetünk".
Nincs a világon se jó, se rossz, gondolkodás teszi azzá.



 
2006.12.15. - 07:43:31 VÁLASZ | E-MAIL | #1463. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Bocs, lemaradt a vége: Ez alapján a film úgy mutatja be Eragont, mint a minden rosszfiút egy pöccintésre legyőző Superherót? Mondjuk nem csodálkoznék...
Carpe Diem



 
2006.12.15. - 07:42:33 VÁLASZ | E-MAIL | #1462. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Eragon nem sérült meg a végső harcban? Na jah, ez azért már durva kihagyás!
Carpe Diem



 
2006.12.15. - 07:23:25 VÁLASZ | E-MAIL | #1461. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Jaj!!! Eszembe jutott még vmi! Most akkor a ra'zac-ot megölte a Brom? Vagy az a foszlás mit akart jelenteni?
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2006.12.15. - 01:46:11 VÁLASZ | E-MAIL | #1460. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Hmm...
Negativkodunk? Hat mar senki nem lesz, aki nem teszi? Pedig ti is mennyire be voltatok sozva tole... Csak az a kulonbseg koztunk, hogy ti mar latatok, en meg meg nem Lehet, miutan megnezem, en sem leszek odaig meg vissza, es hat igen... Domgold veled meg igy is egyetertek, lattam egy rovid elozetest, ahol Saphira megno... Na attol elallt a lelegzetem... Kicsit erdekesre sikeredett megoldaniuk... Na ja... Bele kellett ferni a masfel oraba... Meg ha novogetett volna mondjuk otpercnyi kepkockat, az tullepte volna a koltsegvetest :I
Sebaj, en meg elvileg elfogulatlan vagyok Elvileg...
"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni!"



 
2006.12.15. - 01:33:08 VÁLASZ | E-MAIL | #1459. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Zack84-el egyetértek!!! Nekem is az volt a (negatív) kedvenc részem, amikor megnőtt a Saphira. Ja meg a kiejtés!!! Na az is naon poénos. Meg még mi? Ja az télleg jó rész volt, amikor kikelt a kis Saphira. És azzal, hogy nem sebesült meg Eragon háta, nem értek egyet! Nekem rémlik egy 500ms-es filmjelenet amikor megcsapta a Durza? Vagy nem? Amikor elővarázyolt egy tűzkardot. Vagy csak képzeltem? Lehet. Mindent összevetve: nekem nem tetszett.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2006.12.15. - 01:12:23 VÁLASZ | E-MAIL | #1458. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Ht, ugytunik, engem csak vasarnap er az a megtiszteltetes, hogy mozizhassak, de sebaj, ennyin mar nem mulik az elet
Amugy nyugodtan elmondhatod a velemenyeet Downtreader, szereny szemelyem lelkesedeset nem tudod elvenni negati velemennyel sem
"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni!"



 
2006.12.15. - 00:51:03 VÁLASZ | E-MAIL | #1457. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Sárkánylovas

Nemtudomén nemmondom el a véleményemet azért a többiek had élvezzék. Hátha tetszeni fog nekeik.
There on the battlefield he stands!Down on the battlefield he's lost!And on the battlefield it ends!



 
zack84
2006.12.15. - 00:48:48 VÁLASZ | E-MAIL | #1456. hsz
Vendég


Ha jól emlékszem akkor Buda határában Pilisborosjenőnél.Ott voltam én is a forgatás előkészületeiben,mint kertész.



 
2006.12.15. - 00:47:37 VÁLASZ | E-MAIL | #1455. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Én úgy emlékszem,hogy szólította Saphira Eragont kicsimnek.
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2006.12.15. - 00:46:01 VÁLASZ | E-MAIL | #1454. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Valaki esetleg tudja, hogy a filmnek azt a jelenetét-amikor Eragon és Brom lóháton menekülnek Eragon szülőfalujából-hol vették fel?
Nem adhatod fel, csak ha nár tíz perce halott vagy!



 
zack84
2006.12.15. - 00:45:29 VÁLASZ | E-MAIL | #1453. hsz
Vendég


Gyerekek,most értem haza az Eragonról.Hát mit ne mondjak...aki olvasta a könyvet,annak iszonyat nagy csalódás lessz a film!!!!!Nagyon el lett cseszve.Kezdve ott hogy szinte alig követtek valamit a könyvből.Ami borzasztóan elcsapta a filmet,hogy Shapira úgy nő meg,hogy felrepül és ahogy átmegy két felhőgomolyagon hirtelen megnő:SA másik meg hogy Brom nem is tanítja Eragont.Elmondja neki a fa és az ág nevét az ősi nyelven...és már meg is tanult egy csomó varázsigét:SBrom nem ugy hal meg mint a könyvben,Arya sem ugy kerül a vászonra,mint ahogy elvárnánk...ja és akkor nem beszélve a váltott macskáról,Theirmi lopásról,Jeod,Murthang felbukkanásáról...pff és a zenéje.Baromi gyenge lett.



 
2006.12.15. - 00:42:14 VÁLASZ | E-MAIL | #1452. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Valaki tudja miért nem volt Murtagh a Londoni premieren?
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2006.12.14. - 22:56:53 VÁLASZ | E-MAIL | #1451. hsz
Moderátor
Tünde nő
Sárkánylovas

Köszönööööm, nagyon arik vagytok!
"Reményt adtam neki. Te pedig jövőt." *Saphira*



 
2006.12.14. - 22:53:53 VÁLASZ | E-MAIL | #1450. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Igen igen drukkolunk.
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2006.12.14. - 22:43:35 VÁLASZ | E-MAIL | #1449. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

EGYKÉNT DRUKKOLUNK!
Carpe Diem


Első oldal | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 77 | 78 | 79 | <80> | 81 | 82 | 83 | 90 | 100 | 110 | 120 | Utolsó oldal