Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Honlap
Vélemények

Hozzászólás: # 2237 db
Indította: Drake
Dátum: 2006.03.17. 12:17:30


<Első oldal> | 2 | 3 | 4 | 10 | 20 | Utolsó oldal
 
2009.04.12. - 14:36:54 VÁLASZ | E-MAIL | #2237. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Válasz Drake üzenetére (#2236)
Ok
Köszi.
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2009.04.12. - 09:36:22 VÁLASZ | E-MAIL | #2236. hsz
Alkotó
Sárkány

Ebbe a hibába speciel mindig beleestek, aztán kérhetitek a sárkányokat. Szóval mondom mindenkinek, aki majd hajlandó lesz visszaolvasni, ha ilyen történik.
Anie: nagy betűvel regisztráltál, a fórum belépős része viszont nem érzékeny a nagybetűkre, így beenged kicsivel is. Viszont a kód, ami a képet párosítja hozzád az már érzékeny, ezért nem párosít semmit. Szóval ha úgy léptek be, ahogy regisztráltok, akkor nem lesz gond.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2009.04.12. - 08:36:13 VÁLASZ | E-MAIL | #2235. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

? Vissza kaphatnám a sárkányomat?
Tudom régen írtam.
Ezért elnézést.
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2008.11.15. - 13:14:33 VÁLASZ | E-MAIL | #2234. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Szerintem arra célzott, hogy már mondta nekem, igaz, akkor is emlékeim szerint kb-kat hallottam.

Drake, mi lett az avataroddal meg a többivel?
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.11.09. - 20:39:22 VÁLASZ | E-MAIL | #2233. hsz
Fórumozó
Sárkány

Hát a rímes szenvedőszerkezetes cuc.Tudoooooood!
Atra nosu waíse fricai:)



 
2008.11.09. - 12:45:39 VÁLASZ | E-MAIL | #2232. hsz
Alkotó
Sárkány

Ha Ti is visszaolvastok, akkor talán okot leltek rendkívüli viselkedésemre. Mentséget természetesen nem.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.11.08. - 22:57:33 VÁLASZ | E-MAIL | #2231. hsz
Fórumozó
Sárkány

Ebben igazat kell h adjak...mert mért olvasná el az egészet újra? csak egy számot kellett volna írnod...
Atra nosu waíse fricai:)



 
2008.11.08. - 22:55:29 VÁLASZ | E-MAIL | #2230. hsz
Fórumozó
Sötét Elf
Sárkánylovas

500 hsz.
És sárkánylovas rangnál cserélhetsz.

Kössz, ez tahó volt Drake.
" Mindenen ami az álomból a valóságba átkerül, foltot ejt a tapasztalat "



 
2008.11.02. - 13:11:42 VÁLASZ | E-MAIL | #2229. hsz
Alkotó
Sárkány

Így van, mint ahogy azt már x-szer leírták a rang topicban, ahol x egy igen magas, nem megbecsülhető szám.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.31. - 18:24:50 VÁLASZ | E-MAIL | #2228. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Tényleg, jut eszembe két dolog. 1: keresnem kell egy új képet lehetséges avatarnak :: 2: hányas szinttől lehet avatart kérni, talán sárkánylovas?
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.10.26. - 14:58:20 VÁLASZ | E-MAIL | #2227. hsz
Alkotó
Sárkány

Még régebben csináltam egy olyan dolgot, hogy nyomon lehet követni, hogy épp ki hol van, de aztán már nem fejlesztettem tovább, így pl. a fórumra azt írja ki, hogy "ismeretlen". Ha nem lettem volna lusta, akkor azt írná ki, hogy "fórum: Honlap topic"...
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.24. - 21:49:10 VÁLASZ | E-MAIL | #2226. hsz
Fórumozó
Sötét Elf
Sárkánylovas

Drake. amúgy az adatlapba mi az a hely ismeretlen.

Egy éve se tudtuk, és most sem. Leírnád, hogy m ia szösz lenne.
" Mindenen ami az álomból a valóságba átkerül, foltot ejt a tapasztalat "



 
2008.09.16. - 21:51:20 VÁLASZ | E-MAIL | #614. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

A megvalósítás ezen vállfajában sajnálom, hogy nem jeleskedek. De az elméleti, tanács, és felügyeletrészlegeken otthonosan mozgok, s nem a negatív értelemben. Eddig csak külföldiek dícsértek, persze.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.16. - 21:43:58 VÁLASZ | E-MAIL | #613. hsz
Alkotó
Sárkány

Igazából ha még ötletből nagyon sok is lenne, a megvalósításra nem vállalkozom egyedül. Ha van köztetek haladó php+js programozó, akkor segíthet...
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.16. - 21:39:09 VÁLASZ | E-MAIL | #612. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Én rengeteg ilyen próbálkozás része voltam, ami valahogy mindig egy emberen múlott (említettem az oldalt lentebb). Esetleg, ha egyszer tervezés alá kerülne hasonló, rám számíthattok, egyszer hetekig erről ment a beszélgetés eéjszaka is 3-11 perc hszközi szünetekkel számolva.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.16. - 21:35:34 VÁLASZ | E-MAIL | #611. hsz
Alkotó
Sárkány

Ha több aktív tagunk lenne, akkor lenne inkább értelme bővíteni. Addig is lehet valami olyan dolog kéne, ami legfoglalja az embereket, vagy idecsalogatja őket. Esetleg egy szerepjátékrendszer. És ahhoz még kedvem is lenne. (Mármint megcsinálni.) Időm viszont sajnos még mindig nincs rá, majd talán egyszer.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.16. - 21:16:40 VÁLASZ | E-MAIL | #610. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Nappal elég sokat foglalkozok mindennel, mégis szabok ki néha, hogy többet is csináljak.

Éjszaka sok mindenre van időm, a kötelező elfoglaltságok mellett, hiszen ezzel kezdtem a beszélgetést, amikor az első napom volt... ^^ Nehéz mindenre emlékezni, tudom.

Na, kifelytettem, van még valami, amiről megfeledkeztem?

Nos, félretéve az egymással való civakodást: mivel bővítenéd az oldalt vagy a fórumot legszívesebben?

A smileyk a jószándék jelei:
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.16. - 15:04:19 VÁLASZ | E-MAIL | #609. hsz
Alkotó
Sárkány

Magadnak mondasz ellent, azt írtad nemrég, hogy neked van időd. Én egyetemista vagyok, és a tanulás mellett 2 munkahelyen dolgozom, emellett nem nagyon jut időm a hobbijaimra, és ha mégis jut, nem fogok magamnak plussz munkát keresni, de ez talán érthető.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.15. - 20:55:55 VÁLASZ | E-MAIL | #608. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Hmm... szóval szerinted össze-vissza hazudok mindent? Szerény a véleményem, mivel többnyire senkit nem érdekel. Ez alatt értem a 'szerényt', ha már ennyire kiakasztó szó...
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.15. - 20:54:25 VÁLASZ | E-MAIL | #607. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Akkor hagyjuk, nekem sincs sok mindenhez időm, m... ezt is hagyjuk.

Én pl. a fórumra céloztam, hogy milyen threadet nyitnál, vagy a honlapra, hogy mivel bővítenéd, ha mások véleménye nem számítana. Ez nem arról szólt, hogy mit kell csinálnod, hanem egy kérdés, hogy mit szeretnél, esetleg akarnál csinálni...
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.15. - 18:18:20 VÁLASZ | E-MAIL | #606. hsz
Alkotó
Sárkány

Már ne haragudj, de valahogy a te szádból nem hangzik túl hitelesnek a szerény vélemény. Mire gondolsz? Mit kéne lépnem? Mert szerintem azon kívül, hogy néhány percet fórumozgatok, nem fogok semmi komoly fejlesztésbe, mert nekem nincs időm.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.14. - 21:58:48 VÁLASZ | E-MAIL | #605. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Értem, látom hol nem figyeltem megint, hehe... előfordul egy nehéz nap után.

És mivel tervezed bővíteni a honlapot, valamint ezzel szemben: mivel szerretnéd bővíteni.

Néha szavazás helyett neked is lépned kell, hogy megmutasd, mit tartasz érdemesnek leginkább. szerény vélemény, moderátori tapasztalat beszél belőlem.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.14. - 10:09:54 VÁLASZ | E-MAIL | #604. hsz
Alkotó
Sárkány

A Thrillionnak nem a tamagochi részére gondoltam, hanem mint hozzátettem az IC-re. Ott pedig aztán tényleg nem a rendszer szab határokat, legfeljebb a fantáziád.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.13. - 23:47:51 VÁLASZ | E-MAIL | #603. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Thrillion nekem nem nyerte el a tetszésemet, hogy őszinte legyek. egy egész lostám van magyar szerepjátszóportálokról, de legtöbbjük túl laza, vagy valami nagyon nem tetszik a világában.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.13. - 23:28:53 VÁLASZ | E-MAIL | #602. hsz
Alkotó
Sárkány

Thrillion, IC.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.13. - 22:39:28 VÁLASZ | E-MAIL | #601. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Hát, figyeldd, nem mindenki él szerepjátékos környéken, bármennyire is szeretné. Én mindigis szerepjátékos akartam lenni az IGAZI fajtából, de egyszerűen egyedül voltam, érted? A hozzám hasonlók egyedül a netben reménykedhetnek.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.13. - 22:32:24 VÁLASZ | E-MAIL | #600. hsz
Alkotó
Sárkány

Én a valódi szerepjáték híve vagyok. Azt pedig szóban, papírral, ceruzával és dobókockákkal szokták játszani, és semmilyen kártya, társas vagy számítógépes játék nem képes visszaadni.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.13. - 22:19:09 VÁLASZ | E-MAIL | #599. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Á, szóval te magad sem tartod fontosnak, igaz? Ha annak tartanád, te tehetnél valamit, persze, ami engem illet: fogalmam sincsen hogyan játszottátok, így egyedül valóban semmi értelme nem lenne újrakezdeni.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.13. - 18:47:16 VÁLASZ | E-MAIL | #598. hsz
Alkotó
Sárkány

Szerintem a virtuális szerepjáték topicról beszélünk. De ne próbáld meg egyedül feléleszteni, nem fog menni.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.12. - 22:43:53 VÁLASZ | E-MAIL | #597. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Merre van, ha még vegetál, gondolom még nem halott?
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.


<Első oldal> | 2 | 3 | 4 | 10 | 20 | Utolsó oldal