Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Inheritence
A befejező rész, vigyázat SPOILEREK lehetnek!

Hozzászólás: # 11 db
Indította: Drake
Dátum: 2011.11.13. 18:20:30


<Első oldal>
 
2013.08.06. - 16:26:55 VÁLASZ | E-MAIL | #11. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Szerintem nagyon jó volt a könyv. Sajnálom, hogy nem lesz több. (



 
2013.06.02. - 21:47:03 VÁLASZ | E-MAIL | #10. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

Szerintem szar volt. Felületes a történet, rossz a fordítás, a végét pedig a Gyűrűk urából koppintotta....



 
2013.01.06. - 13:20:20 VÁLASZ | E-MAIL | #9. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Üdv mindenkinek. Én most fejeztem be a könyvet és egyrészt csalódott másrészt elégedett vagyok az utolsó résszel kapcsolatban. Elégedett, mert az író nem okozott csalódást a cselekményszállal, bőven részese lehetünk izgalmaknak, meglepetéseknek, de viszont csalódott is vagyok mert számomra a Lelkek sírboltjától összeomlott bennem valami. Nem tudom miért de nem erre számítottam. A vége fele megbékéltem a gondolattal, de összességében elszomorított (nem akarok spoilerezni mert érdemes elolvasni). A vége meg hát nem is tudom lehetett volna más ötletesebb befejezést is csinálni. Számomra ez a Gyűrűk Ura trilógiára emlékeztetett. Mindenesetre nem bántam meg, hogy elolvastam a könyvet mert kellemes élményben volt részem. Bár van pár dolog amire nem kaptam választ, pedig engem kifejezetten érdekelne (pl.: füvesasszony történet ), ennek ellenére hasznos és izgalmas olvasmány, és ha netán megjelenik az Eragonnal kapcsolatos új mű, mindenképpen beszerzem.
Sé mor'ranr ono finna!



 
2013.01.02. - 15:15:21 VÁLASZ | E-MAIL | #8. hsz
Moderátor
Tünde nő
Sárkánylovas

Hm....Mi a helyzet a megtárgyalással? Jól abbamaradt, pedig, ha minden igaz,mostmár magyarul is elérhető, nemcsak englishül.
"Solembum?" "Magától értetődik." "Sé onr sverdar sitja hvass!"



 
2012.03.15. - 14:20:22 VÁLASZ | E-MAIL | #7. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Üdv!
Én most fejeztem be a könyvet, szívesen megtárgyalnám valakivel. Szerintem a legjobb volt mind közül, habár meg kell hagyni, a vége elég szívettépőre sikerült.



 
2012.02.22. - 19:27:01 VÁLASZ | E-MAIL | #6. hsz
Moderátor
Tünde nő
Sárkánylovas

Én még nem nyálaztam végig, de nem zavar egy kis spoiler. Mondjuk annyit tudok, hogy szerintem a Murtaghos téma lezárása zseniális és rendkívül felnőttes megoldás volt. Az iszonyatosan tetszett!!!!
"Solembum?" "Magától értetődik." "Sé onr sverdar sitja hvass!"



 
2011.12.30. - 08:43:40 VÁLASZ | E-MAIL | #5. hsz
Alkotó
Sárkány

De ha megnézed a téma leírását, abban is ott van. Csupa nagybetűvel...
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2011.12.29. - 22:18:03 VÁLASZ | E-MAIL | #4. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Szóóóóvaaaal, ez itt a SPOILERes topic!!!! Aki nem akarja lelövetni magának a poént, messze kerülje!
"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni!"



 
2011.12.29. - 22:02:00 VÁLASZ | E-MAIL | #3. hsz
Alkotó
Sárkány

Végre megkaparintottam a könyvet! Háhá!!!
(Köszi Hedvig!!! <3)
Egy héten belül végzek szerintem, aztán mehet a kibeszélés.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2011.11.13. - 18:37:10 VÁLASZ | E-MAIL | #2. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Növendék

Ó csak nem rám gondoltál spoilerezésben. Amúgy amitn lesz valaki akivel megbeszélhetem a könyvet rögtön írok mindent. Szal pls. Valaki.... írjatok, ha megvagytok
We are not alone.



 
2011.11.13. - 18:21:59 VÁLASZ | E-MAIL | #1. hsz
Alkotó
Sárkány

Itt lehet megbeszélni az utolsó rész dolgait. Mindenkit kérek, hogy ha nem akar spoilert olvasni, akkor gyorsan kapcsolja ki a számítógépét!

Én többet nem is jövök ide, amíg nem olvastam ki.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/


<Első oldal>