Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Iskola
Minden, ami suli

Hozzászólás: # 2225 db
Indította: Lenora
Dátum: 2006.09.04. 18:48:33


Első oldal | 10 | 20 | 27 | 28 | 29 | <30> | 31 | 32 | 33 | 40 | Utolsó oldal
 
2006.11.28. - 20:20:55 VÁLASZ | E-MAIL | #535. hsz
Fórumozó
Tünde Bölcs
Sárkánylovas

Na igen, ezzel egyetértek, csak a végét nem értettem,m mármint a tanárod előtitt!
Jut eszembe, te új vagy, esetleg nincs kedved írni a bemut topicba, kicsit jobban megismerhetnénk, ha már itt vagy!
Atra esterní ono theldium, Mor'ranr lífa unin hjarta onr, Un du everínya ono varda.



 
2006.11.28. - 20:14:01 VÁLASZ | E-MAIL | #534. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Na ja... de most mit magyarazzak neki? Es ha a msik csaj is elszurta, es az ovet is lepontozza? Most kit erdekel...
Otthon mindig nagguon jo tanulo voltam, ram is sutottek gyakran, hogy hulye magolo nyaller, de nem voltam!
Most meg plane nem vagyok, hiszen itt sem tanulok szinte semmit, csak amennyivel a nyelv tobbet megkivan. Es amig otthon erdekeltek a jegyeim, mert mindenki azzal a szar dumaval jott, hogy az uj erettsegi rendszer szerint igy meg ugy, es szamitanak a pontok, addig itt nem erdekel. Ugysem itt gradualok, szoval...

Es amugy is. Legyen a tanarnak egy jo napja, mikor azt hiheti, o a tokely, es nem hibazik
"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni!"



 
2006.11.28. - 19:57:52 VÁLASZ | E-MAIL | #533. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Azért mi bele szoktunk szólni
"Gyere hozzám Eragon,mert nekem van válaszom minden kérdésedre"



 
2006.11.28. - 19:54:26 VÁLASZ | E-MAIL | #532. hsz
Fórumozó
Tünde Bölcs
Sárkánylovas

Na igen, nálunk nincsennek ilyenek olyan sűrűn, de mi nem szoktunk szólni, ha jegy múlik rajta, de nem is veszik észre!
Atra esterní ono theldium, Mor'ranr lífa unin hjarta onr, Un du everínya ono varda.



 
2006.11.28. - 19:40:47 VÁLASZ | E-MAIL | #531. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Hát ez gáz, hogy matektanár rosszul számolt, jó most épp azért fura mert matektanár...de szerintem ilyenkor se fel kapni kellene a cukrot, minden tanárnál biztosan előfordult már, hogy figyelmetlen.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.11.28. - 19:29:01 VÁLASZ | E-MAIL | #530. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Nálunk ez a matek tanárnőnél volt,h. nagyban tz-t írtunk,és rá egy hétre osztotta ki,megnézem 4 es,mondm uhh,az nemj ó jegy(),mer épp súroltam a négyest,és összeszámolom,hát jó 10-15 ponttal kevesebbet számolt,mint amennyi pontom lett volna,odamegyek hozzá,h. hát kérem,nem jól tetszett számolni,és ott elkezdett velem veszekedeni,h. én ne mtudok számolni,modom ,hát kérem,eggyüt össezszámoljuk,jó összeszámoltuk,erre beleröhögött a képembe,h. jé,télleg...
Hát mondom komoly volt
"Gyere hozzám Eragon,mert nekem van válaszom minden kérdésedre"



 
2006.11.28. - 19:07:16 VÁLASZ | E-MAIL | #529. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Én?Dehogy háát ... lennék( csak nem akarok csúny szót irni) egyébként észresevette.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.11.28. - 19:03:46 VÁLASZ | E-MAIL | #528. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Nálunk ha tévednek, akkor álltalába negatív irányba. Szóltál a tanárnak, hogy tévedett 10 pontot?
"pöttyös kis ruhádban forogsz-forogsz..."



 
2006.11.28. - 18:27:16 VÁLASZ | E-MAIL | #527. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Nálunk jó, mert ha van egykis "pontatlanság" tanárok felől akkor szólnak meg minden és no problem , már volt olyan, hogy 5ös témát irtam és 10pontot tévedett a tanár ha nem számolt volna plusz 10et..akkor 3as lett volna .
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.11.28. - 18:17:31 VÁLASZ | E-MAIL | #526. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Mázlista...én is szívesen járnék Amerikába suliba...
"pöttyös kis ruhádban forogsz-forogsz..."



 
2006.11.28. - 18:13:49 VÁLASZ | E-MAIL | #525. hsz
Fórumozó
Tünde Bölcs
Sárkánylovas

Miér, hova jársz suliba? Amerikába, milyen, lehet én is oda fogok sulib ajárni, ha nem angliába! Egyébként az osztályzást, néha Mo-n sem értem, nemhogy külföldön!
Atra esterní ono theldium, Mor'ranr lífa unin hjarta onr, Un du everínya ono varda.



 
2006.11.28. - 18:01:39 VÁLASZ | E-MAIL | #524. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Igazsagtalan dolgokrol ne is essen szo... ha valaki jobban ismeri az amcsi sulirendszert, tudja, hogy a, b, c, d valasztasi lehetoseges tesztek vannak. Erre kikapom ma az enyemet, nezem baratnomet is, rihtigugyanazt irtuk, megis o 93%os A-t kapott, en meg egy szar 74%o-s C-t... Holt ugyanazokra avalaszokra...
Hat erti ezt valaki? Mert en nem...
Amugy poen, hogy mindenki az Eldestet varja magyarul, itt meg mar minden konyvtari peldany lyukasra van olvasva belole, habar teny, hogy angolul...
"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni!"



 
2006.11.28. - 17:56:05 VÁLASZ | E-MAIL | #523. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Nem hiszem el! Az osztály 3/4-e karót kapott németből :S mindig 5mondatot kérdez és ezt egyedül kell megcsinálni és mindig le ellenőrizzük, erre szokásháoz híven ma is ez van. Mindenki tök lazán vesze az egészet és erre mit csinál jegyet ad rá olyan igazságtalan.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.11.28. - 17:44:21 VÁLASZ | E-MAIL | #522. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Én meg lehet hh. nem fogom tudni olvasni az Eldestete
Mert ugye van januátban a központi felvételi,és kell gyúrni arra,és anyum megmondta,h. csak azzal foglalkozzak..:S
De tuti,hogyha nem kell semmmiből tanuljak,előkapom,és komoly mondm kiolvasom a lehető leghamarabb,h. ne uzguljak miatta
"Gyere hozzám Eragon,mert nekem van válaszom minden kérdésedre"



 
2006.11.28. - 11:37:32 VÁLASZ | E-MAIL | #521. hsz
Fórumozó
Tünde Bölcs
Sárkánylovas

Sajan, még személyesen nem ismerjük egymást, és mondhatjuk sztem magunkat "őslakosoknak", bár solembum előbb itt volt mint én! :-)
Ja és Solembum, rendben, csak bele ne halj a gondolatba...! ;-)
Atra esterní ono theldium, Mor'ranr lífa unin hjarta onr, Un du everínya ono varda.



 
2006.11.28. - 09:27:04 VÁLASZ | E-MAIL | #520. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Köszi mindenkinek!
Solembum és Fundor ismerik már egymást személyesen vagy ők már őslakosok erre felé? Azért kérdezem, mert olyan lelkesen tudják csipkedni egymást.
A tettek adnak célt és reményt.



 
2006.11.27. - 20:25:06 VÁLASZ | E-MAIL | #519. hsz
Moderátor
Fekete köpenyes mágus

Na, de rendes vagy!:-) Én meg majd arra gondolok, hogy te az Eldestet olvasod.:-((((((
"Solembum?" "Magától értetődik." "Sé onr sverdar sitja hvass!"



 
2006.11.27. - 20:23:41 VÁLASZ | E-MAIL | #518. hsz
Fórumozó
Tünde Bölcs
Sárkánylovas

Sajan, sztem én akkor az Elsőszülöttet fogom olvasni, de majd gondolok rád is...! :-p
Atra esterní ono theldium, Mor'ranr lífa unin hjarta onr, Un du everínya ono varda.



 
2006.11.27. - 20:19:27 VÁLASZ | E-MAIL | #517. hsz
Moderátor
Fekete köpenyes mágus

Gratula, Alessia!

Nekem holnap után szurkoljatok. Holnap után elhalálozok a fizika Tz. közben.
Egyébként minden kedves fórumozót várok a temetésemre.:-)(
"Solembum?" "Magától értetődik." "Sé onr sverdar sitja hvass!"



 
2006.11.27. - 20:04:20 VÁLASZ | E-MAIL | #516. hsz
Fórumozó
Tünde Bölcs
Sárkánylovas

Örülök, h sikerült felfognod, és szurkolok neked!
Atra esterní ono theldium, Mor'ranr lífa unin hjarta onr, Un du everínya ono varda.



 
2006.11.27. - 20:02:04 VÁLASZ | E-MAIL | #515. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Nimol, gyógyulj meg!!
Na, biztos nem kapok karót fizikából!! A végére még az anyagot is sikerült megértenem...
"pöttyös kis ruhádban forogsz-forogsz..."



 
2006.11.27. - 17:58:23 VÁLASZ | E-MAIL | #514. hsz
Moderátor
Fekete köpenyes mágus

Jó név.DDDDDDDDD

Gyógyulj meg Nimol! És sok sikert a pótláshoz.:-) Nem irigyellek.:-)
"Solembum?" "Magától értetődik." "Sé onr sverdar sitja hvass!"



 
2006.11.27. - 15:28:01 VÁLASZ | E-MAIL | #513. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Helyesbítek, novoszibirszk .
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.11.27. - 15:27:23 VÁLASZ | E-MAIL | #512. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Ti hol keresnétek Novoszinirszket...már a hangzásáról? Osztálytársam elkezdte dél amerikában pedig szerintem annyora oroszos meg ezt tanultuk is külön még párt évvel ezelőtt...najó nem emlékezni kell rá csak ez olyan mintha new yorkot keresnéd Franciában.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.11.27. - 15:25:18 VÁLASZ | E-MAIL | #511. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

nimol: Jobbulást! És tényleg rossz hiányozni mert nehéz bepótolni az anyagot nekem most nagyon odavan a torkom . Nekem jó mert nem tanulunk ebben az évben biológiát . Majd jövőre...és rossz mert a kémiát most szeretem erre az is jövőre lesz .
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik és soha nem is fog.



 
2006.11.27. - 14:01:31 VÁLASZ | E-MAIL | #510. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Én egyiket sem.
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2006.11.27. - 13:47:43 VÁLASZ | E-MAIL | #509. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Köszi! Addig jó amíg hat a gyógyszer, de utána... 39 fokos láz.
Így lehet megismerni az emberi testet, meg a betegségeket. Át kell élni!
Bár a rákot nem szivesen élném át...
A tettek adnak célt és reményt.



 
2006.11.27. - 13:46:47 VÁLASZ | E-MAIL | #508. hsz
Fórumozó
Tünde Bölcs
Sárkánylovas

Jobbulást, sztem az izomzat nem olyan rossz!
Atra esterní ono theldium, Mor'ranr lífa unin hjarta onr, Un du everínya ono varda.



 
2006.11.27. - 13:42:06 VÁLASZ | E-MAIL | #507. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Válasz nimol üzenetére (#506)
Jobbulást!
Meg vegyes izom
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2006.11.27. - 10:17:35 VÁLASZ | E-MAIL | #506. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Tök jó. Ma nem mentem suliba. Beteg vagyok. De most ez sem tud zavarni, csak győzzem bepótolni az anyagot.
Ma írtam volna bioszból TZ-t.
Én az emberi testben az izomzatot nem szeretem. Harántcsíkolt meg sima izom szövet ááá.
A tettek adnak célt és reményt.


Első oldal | 10 | 20 | 27 | 28 | 29 | <30> | 31 | 32 | 33 | 40 | Utolsó oldal