Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Iskola
Minden, ami suli

Hozzászólás: # 2225 db
Indította: Lenora
Dátum: 2006.09.04. 18:48:33


<Első oldal> | 2 | 3 | 4 | 10 | 20 | 30 | 40 | Utolsó oldal
 
2008.09.16. - 21:36:23 VÁLASZ | E-MAIL | #1422. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Válasz domgold üzenetére (#1421)
^^ Egy kárörömre gondoltunk Domgold, ennek igazán örülök. Jó néha megtalálni a hangot.

//Valóban nem chat szoba, akár át is vonulhatunk oda, melőtt bajt vagy újabb félreértést okoznék.//
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.16. - 16:10:21 VÁLASZ | E-MAIL | #1421. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Válasz Vulfynn üzenetére (#1419)
Nem feltétlen...az a "kár" mértékétől függ. Meg attól, hogy hogyan örülök rajta: tudja-e a károsult, hogy valójában csak simán szemét vagyok, de egyébként átérzem a helyzetét stb.
Komolyabb helyzetekben semmiképp nem tartom túl jó/szép dolognak, de olyankor, amikor természetes (mert nincs az az ember, aki kibírja röhögés nélkül), valóban az egyik legszebb öröm. Nem hasonlítható össze más, mélyebb örömmel, de hatásos és nagyon jó.


De ez már megint inkább Chat.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.09.16. - 15:11:01 VÁLASZ | E-MAIL | #1420. hsz
Alkotó
Sárkány

Sajnálom, ez nem az a hely, ahol egymás kárán röhögünk jókat. Ha ezért vagy itt, akkor akár búcsú nélkül is elmehetsz. A legtöbb ember azért jár(t) ide, mert az értékrendje szerint jó embereket talált itt, és jól érezte magát, miközben velük fórumozhatott, meg utána is, amikor élőben találkoztunk, nem egyszer... Szoros barátságok fűződtek, nem egy pár is egymásra talált itt a fórumon, de persze ez nem társkereső, viszont jól jellemzi, hogy milyen eredménnyel jár, ha hasonló érdeklődésű emberek kerülnek egy helyre.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.16. - 12:48:38 VÁLASZ | E-MAIL | #1419. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Na, az olyat tényleg bírom, ha már valaki tényleg nem tudja visszatartani, azokon tényleg jót lehet röhögni néhanapján.

Ez most pont az iskolához jön: én a kárörömömet tudom nehezen visszatartani... te hiszel a kárörömben, Domgold?
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.15. - 21:26:58 VÁLASZ | E-MAIL | #1418. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Válasz Vulfynn üzenetére (#1417)
Mi? 13-14-nél is kevesebb?? :O :O
Ne haragudj, de kénytelen voltam.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.09.15. - 20:47:44 VÁLASZ | E-MAIL | #1417. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Akkor valamit elszámoltál, mert többet tévedtél...
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.15. - 18:09:06 VÁLASZ | E-MAIL | #1416. hsz
Alkotó
Sárkány

Ha csak 2 évet tévedtem, akkor még nem kell megsértődni.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.14. - 21:53:14 VÁLASZ | E-MAIL | #1415. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Hát, köszönöm szépen a tippet, jobb ha nem is tudod meg inkább. Sejtettem, hogy éretlennek tartatok, de hogy ennyire...
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.14. - 10:02:26 VÁLASZ | E-MAIL | #1414. hsz
Alkotó
Sárkány

Én olyan 15-16 évesnek nézlek, de ez csak első benyomás, na meg középiskoláról is írtál.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.13. - 23:45:53 VÁLASZ | E-MAIL | #1413. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Az észrevételem szerint egyetlen kérdés volt. Azért nem akarom megmondani, mert előfordult, hogy túl fiatalnak, vagy túl röregnek tartottak, és ez alapján ítéltek meg azután mindig.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.13. - 23:27:43 VÁLASZ | E-MAIL | #1412. hsz
Alkotó
Sárkány

Most mi mást írjak, amikor kérdezek valamit, és nem mondod el, hanem visszakérdezel...
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.13. - 22:32:32 VÁLASZ | E-MAIL | #1411. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Na rendben... itt és most tisztázzuk le akkor: mi a problémád velem?

A hangnemed egyre csak torzul, és bevallom már kicsit zavar is... gondolom az érzés kölcsönös... mi az oka?
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.13. - 22:24:55 VÁLASZ | E-MAIL | #1410. hsz
Alkotó
Sárkány

Ha nem mondod el, nem nézem meg, hatékonyabb másba fektetni azt az energiát.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.13. - 22:03:40 VÁLASZ | E-MAIL | #1409. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Rossz véleményen vagyok az oktatási rendszer tehetetlenségével kapcsolatban, ami a diákok nyugalmát illeti. A középiskolákba sem járnak csak érett emberek.

Biztosan akarod tudni? Azt hiszem, benn van valamelyik profilomban.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.13. - 18:31:20 VÁLASZ | E-MAIL | #1408. hsz
Alkotó
Sárkány

Van egy olyan sejtésem, hogy vannak a világnak olyan részei, amiket egész egyszerűen nem vagy hajlandó meglátni.
Amúgy mennyi idős vagy?
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.12. - 22:23:09 VÁLASZ | E-MAIL | #1407. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Figyelj, az intoleráns egyének a szó szoros értelemben tették lehetetlenné a tanulást, illetve tönkre minden eszközömet, beleértve füzeteket és feladatokat. És csodálkoztak, amikor ugyanevvel válaszoltam nekik. Legvégül mégis én kaptam csak a rossz jegyeket, mert állítólag lusta voltam... hát megmondom? te is lusta lennél, ha egy normális körülmények között két órás feladatot ötödszörre kellene újrakezdened.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.12. - 19:59:05 VÁLASZ | E-MAIL | #1406. hsz
Alkotó
Sárkány

Az iskola egy olyan hely, ahol tudást szedhetsz magadra. Lehet utálni, sőt az iskolával együtt nem is jár feltétlenül az, hogy valaki nem akar tanulni. De azért gondolj csak bele, ha nem lennének iskolák, mennyire lennének normális emberek. Hidd el, a mostani tolerancia töredéke sem nyilvánulna meg.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.11. - 14:48:24 VÁLASZ | E-MAIL | #1405. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Ez meg miféle visszamaradott topic? Iskola? Mi az? Na jó: én nem csipázom/tam, és intolerancián kívül nem sokat kínált sem adott nekem.

Az érettségi minden közül a legkönnyebb volt, de senki ne bízza el magát (valaki éppen most érettségizik késleltetetten, vagy legalábbis a hetekben fog)
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.05.09. - 11:59:55 VÁLASZ | E-MAIL | #1404. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Inas

Sok sikert minden érettségizőknek, egész héten együtt éreztem velük a ZHk alatt
Ki ez az árnyék és miért követ mindenhová?



 
2008.05.05. - 16:27:23 VÁLASZ | E-MAIL | #1403. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

Domgold! Akkor neked egy kalappal csütörtökre is, akinek máskor is van érettségije, annak akkorra is.
Bátyóm! Köszi a szerencsekívánatod! Pussz!
Sárkány ellen sárkányfű!



 
2008.05.04. - 23:27:58 VÁLASZ | E-MAIL | #1402. hsz
Alkotó
Sárkány

Mindenkinek nagyon sok szerencsesárkányt! Ügyesek lesztek!
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.05.04. - 19:43:12 VÁLASZ | E-MAIL | #1401. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Hááháá hehehe! Sok sikert.
Nekem még csütörtökre is elkélne.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.05.04. - 18:31:28 VÁLASZ | E-MAIL | #1400. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

Kívánjatok nekem sok szerencsét holnapra magyarból, keddre matekból, szerdára töriből, péntekre németből, köv péntekre pedig bioszból. Kezdek izgulni, de a remény él. Köszipuszi mindenkinek!
Sárkány ellen sárkányfű!



 
2008.04.20. - 11:19:36 VÁLASZ | E-MAIL | #1399. hsz
Alkotó
Sárkány

Érdekes, hogy ilyen házikat adnak nektek. Én nem tudom, hogy milyen tárgy lehet az... Amúgy meg tényleg egyre nehezebb és nehezebb lesz... De az ember hozzászokik. Persze legtöbbször azt gondolja, hogy régebben könnyebb volt. De azért pl. az egyetemnek is vannak előnyei. A szülőkkel meg ilyen téren nem kell foglalkozni. Talán nincs is olyan szülő, aki odafigyelne a gyerekére és mellette elégedett lenne vele. Vagy túlságosan szabadjára engedi, és akkor elzűllik, vagy ha foglalkozik vele, akkor szegény gyerek úgy érzi, hogy túl sokat várnak el tőle. Én is úgy éreztem, hogy túl szigorúak voltak velem, de azért mégis egyre szabadabb lettem, és most már úgy érzem, hogy jól tették, amit tettek. Meg az ember jobban tudja utána értékelni a szabadságot.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.04.19. - 17:48:25 VÁLASZ | E-MAIL | #1398. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

Totál ki vagyok... én vagyok az egyetlen a családban, aki nem áll bukásra, sőt, szín ötös, erre én kapok a legtöbbet a szüleimtől! Megtanultad már? Kész van a házid? Miért gépezel? nem tanulnod kellene? Nehogy leronts!
És a tanárok is mindenféle versennyel nyaggatnak, amikre NEM akarok elmenni, de hát mit tudnék csinálni? Legutóbb éppen csak 10 percet voltam a suliban, mert beteg voltam és el szerettem volna kérni a házit, és rögtön két versenyt sóztak rám... A tanárok meg folyton csak dogát iratnak velünk... és közben meg még olyan házikat adnak fel, hogy szervezz utat New Yorkba 1 millióból. Nézz meg minimum 7 látványosságot és 3-4 gyárat. Mindennek keresd meg az árát, keress repülőjáratot, vagy valamit, amivel eljutsz, szervezd meg az utat a szobádtól egészen New york-i szállásodig, és amikor mész egy-egy látványossághoz, azt jelöld térképen, hogy honnan hova mész, ha busszal, akkor mikor indul a busz, mennyi a jegy, hány megálló mikor megy vissza... Milyen házi az ilyen? Ennél már csak a ppt a gyilkososabb... és ami a legrosszabb... tudom, hogy ennél már csak nehezebb és keményebb lesz a suli...



 
2008.03.25. - 12:18:46 VÁLASZ | E-MAIL | #1397. hsz
Alkotó
Sárkány

De szívesen venném én a Toldit... Vállalkozásgazdaságtan, számítástudomány vagy digitális technika helyett... ^^
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.03.23. - 10:26:23 VÁLASZ | E-MAIL | #1396. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Mi a Toldit vesszük... ááá!!!!!!



 
2007.12.19. - 02:57:25 VÁLASZ | E-MAIL | #1395. hsz
Fórumozó
Félelf
Tűzlovag

Tegnap volt a közgáz vizsgám. Nem a legszebb jeggyel, de sikerült!
Neked is minden jót Drake! Maradj mindig olyan őszinte az emberekkel mint vagy!



 
2007.12.18. - 20:38:05 VÁLASZ | E-MAIL | #1394. hsz
Moderátor
Sötét kósza
Főnixlovas

Én? Depis? Ugyan, én szeretek élni! Amúgy bukta.
Carpe Diem



 
2007.12.18. - 17:35:30 VÁLASZ | E-MAIL | #1393. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Sárkánylovas

Épp ez az! Mi volt Tris?? Ne csigázd a közönséget!
Hiszek a Sárkányok, Vérfarkasok, Szellemek és az Anyám létezésében. Hát kell ennél több?


<Első oldal> | 2 | 3 | 4 | 10 | 20 | 30 | 40 | Utolsó oldal