Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Chat
Újra tölthető.. :P

Hozzászólás: # 2247 db
Indította: Drake
Dátum: 2007.04.14. 19:17:31


Első oldal | <2> | 3 | 4 | 5 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | Utolsó oldal
 
2008.10.04. - 02:26:01 VÁLASZ | E-MAIL | #3257. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Na jó reggelt, nincs itt senki? Akkor elfoglalom magam egyes egyedül. Van az a Bud Spencer film, amiben azt de mondja, hogy: bambam bararamm bambam bararamm papapammmpapaaammmpapaaampammmm papapapammmpapammmpapaaampammm vagy valami ilyesmi.
Fú ha nem e lettem volna moderátor, akkor nem javítottam volna kifele a hibáimat most ebben a hsz-ben.
Ha maradt, akkor meg hoppppsz.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.04. - 02:22:20 VÁLASZ | E-MAIL | #3256. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Ehhhh...megfejeltem az ajtófélfát és tökre de vicces! Pfff... Ja meg vigyorivigyorivigyoribummm!
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.03. - 00:19:26 VÁLASZ | E-MAIL | #3255. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Ó és igen, Drake. Említettél korábban, hogy segíthetek valamiben. Mi most a helyzet? Szívesen tevékenykednék egy kicsit. ^^
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.10.03. - 00:02:44 VÁLASZ | E-MAIL | #3254. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Válasz domgold üzenetére (#3252)
De én nem is piszkáltalak, mivel te sem piszkáltál. Nem gúnyolódtam rajtad, csak a szavakkal játszottam. Drake-kel pedig eszem ágában sincs vitatkozni.

Na, akkor hogy kellene viselkednem? Engem érdekel a csillagászat. (Nem akarok félreértéseket, tehát most Domgoldot kérdeztem)
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.10.02. - 23:33:43 VÁLASZ | E-MAIL | #3253. hsz
Fórumozó
Félelf
Tűzlovag

Hello! Rég jártam itt!
Neked is minden jót Drake! Maradj mindig olyan őszinte az emberekkel mint vagy!



 
2008.10.02. - 14:46:01 VÁLASZ | E-MAIL | #3252. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Sziasztok!

Domi bácsi megvédi magát, ha úgy érzi, hogy meg kell. Ha valamin megsértődök, akkor az úgyis érezhető lesz.
Viszont érdekes módon, Vulfynn egyelőre nem tartozik azok közé, akik megbántottak volna. A kettőtök ellentétéből próbáljatok meg valahogy kihagyni engem.

Drake, azért van, amiben igaza van. Pl...én sem hiszem, hogy beleférne a szádba a nagy arcától. (Ezek ugyebár ilyen kihagyhatatlan dolgok, nem megsértődni.)

Vulfynn, mindig vannak különböző jelenségek, bár kétlem, hogy olyan műszerekkel rendelkeznél, amikkel meg is lehetne figyelni. Szabad szemmel látható, élvezhető jelenségről nem tudok hírt adni egyelőre. De ha lesz valami, akkor talán szólok. Ha megtanultok viselkedni.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.02. - 08:14:04 VÁLASZ | E-MAIL | #3251. hsz
Alkotó
Sárkány

Akkor viszont minden gúny nélkül kérdezz. Köszi.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.02. - 00:44:32 VÁLASZ | E-MAIL | #3250. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Nana, bele se férnék a szádba.

Ami Domgoldot illeti, szerintem érti, mire kérdeztem rá, nem kell formális szóhasználatú tanulmányt írnom, hehe. Nem tervezek gonoszkodást, inkább előre kérdezek rá, mielőtt lekésném egy újabb infóját. Lentebb megfigyelhető egy hszemben, hogy érdekel a téma.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.10.01. - 16:02:18 VÁLASZ | E-MAIL | #3249. hsz
Alkotó
Sárkány

A két hölgyre rá lett szólva, amennyiben hasonló stílusban folytatják, Tris megharapja őket.

Domit pedig nem bántani, mert keresztben nyellek le.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.01. - 15:28:33 VÁLASZ | E-MAIL | #3248. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

A két hölgy mindig ilyesmikről beszél, ilyen előadásmódban, és szóhasználatban, a spamet már meg sem említsem? Ennek a témának nem sok értelme hála isteneknek vége van.

Domgold, van valami csillagászati jelentés a héten? Ionvihar, esetleg meteorzápor várható-e?
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.29. - 17:51:25 VÁLASZ | E-MAIL | #3247. hsz
Alkotó
Sárkány

Nem akarok ünneprontó lenni, de ezt talán nem kéne...
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.29. - 09:28:32 VÁLASZ | E-MAIL | #3246. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

én csakis fehéret szoktam!!!! jóóó?
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.29. - 09:28:04 VÁLASZ | E-MAIL | #3245. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz kis-shapira üzenetére (#3244)
Hát milyet?
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.29. - 09:25:54 VÁLASZ | E-MAIL | #3244. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

olt agyhelyed?:O de jó neked!? nekem még az se volt soha! am én nem szívok semmi zöldet jó??,
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.29. - 09:25:02 VÁLASZ | E-MAIL | #3243. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Asszem elment az a maradék csöpp kis agyhelyem is... már mindenhol töklé van!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.29. - 09:24:38 VÁLASZ | E-MAIL | #3242. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz kis-shapira üzenetére (#3241)
és még te beszél hogy én beszélek csúnyán?! Hát beszélsz te zöldségeket! Vagy zöldeket? Zöldet? Beszívtál? (Vagy én voltam?! )
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.29. - 09:21:43 VÁLASZ | E-MAIL | #3241. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

Biztos h szeret..és majd a börtönben is szeretni fog ahova emberölésért csukják be úgy 30 évre szeretünk bátyus(K) és h te milyen csúnyán beszélsz Te egyszerűen fel nem tudom fogni hogy lehet valaki ilyen *"gökyér"*

**---> kicsit megkutyultam a betűket h ne legyek annyira leszúrva
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.29. - 09:17:05 VÁLASZ | E-MAIL | #3240. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz kis-shapira üzenetére (#3239)
Tris bátyó szeret minket! Talán életben maradunk! Nah de hát semmiben nem lehetünk biztosak! De Hát basszus hogy lehet valaki ilyen setééét?! Az iicaka hozzá képest világít! És mindenki mondja neki hogy márpedig nem öngyujtót kért, hanem csak egy tollat ***moderálva***
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.29. - 09:11:36 VÁLASZ | E-MAIL | #3239. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

Te ez a tanár!!! Jajjjj... bejön a gyerek h "kérhetek egy tollat?" erre kitalálja h öngyújtót kért....simán kiakart zavarni az óráról h a srácal együtt menjek le az igazgatóiba....szegény...tuti h halló készüléket kap karácsonyra...ha azt mondta volna a srác h "tudsz adni egy lapot?" tuti kitalálta volna h óvszert kér...és mi azonnal menjünk le az igazgatóiba...sőt inkább kíséretet küldött volna mellénk nehogy beszökjünk a fiú wc-be kicsit játszani Tris bátyó előre is bocsánat ha netán olyat írtam volna ami nem illlő ehhez az oldalhoz....
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.29. - 09:07:29 VÁLASZ | E-MAIL | #3238. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Gyerekek visszatértünk! És nagyobbakat oltunk mint valaha! Hugim! Tiéd az elsőbség!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.23. - 15:18:28 VÁLASZ | E-MAIL | #3237. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Hát, legalább találtam egy élő informátort az ilyesmikről, remélem legközelebb tiszta idő lesz, és el is olvasom, amiket postolsz
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.22. - 14:52:18 VÁLASZ | E-MAIL | #3236. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Hát hétfőn már nem sokat látsz a szombati égből.
Egyébként ez szerintem nem fotózható látnivaló volt, kizárólag élesben látványos...szerintem, merthogy egy centit nem láttam az égből.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.09.22. - 14:04:56 VÁLASZ | E-MAIL | #3235. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Egyszer nem íok valahova hétvégén, és máris miket nem tudok kikerülni. Hát, legalább azt megtudtam, hogy rajtam kívül legalább egyvalakit érdekelnek az ilyen dolgok...

Van alami linked képekről, hogy valamit lássak a szombati égből?
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.19. - 20:10:26 VÁLASZ | E-MAIL | #3234. hsz
Fórumozó
Pengelovag

"Égi randevú szombat hajnalban

Hűséges kísérőnk a közismert és fényes Fiastyúk néhány csillagát fedi el szeptember 20-án, a hajnali órákban.
Igen szép égi látványosságban lehet részük szeptember 20-án hajnalban a korán kelőknek. A fogyó Hold széles sarlója látszólag a Fiastyúk (Plejádok) néven ismert nyílthalmaz előtt, annak északi részén vonul át – a közben bekövetkező csillagfedéseket kisebb távcsövekkel, sőt, akár egyszerű látcsövekkel is megfigyelhetjük.
A teljes esemény nagyjából másfél órán át tart. Méltóságteljes lassúsággal haladó égi kísérőnk útja során számos, fényesebb-halványabb csillag tűnik el, majd bukkan fel újra a holdkorong pereménél. A csillagok eltűnése a holdkorong megvilágított pereménél, míg előbukkanásuk a sötét oldalánál történik meg, ez utóbbi esetben különösen érdekes látvány lesz, ahogyan a csillagok a sötétből hirtelen felvillannak.
Magyarországról szemlélve a jelenséget a Hold hajnali 5:50 perc körül kerül a halmaz középpontjához legközelebb.Mindazonáltal érdemes már hajnali 4 órától figyelemmel kísérni, ahogyan a holdkorong nyugati irányból lassan közelíti a halmazt."

Jó szórakozást a megfigyeléséhez, ahhoz pedig felhőtlen éjszakát.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.09.16. - 21:30:56 VÁLASZ | E-MAIL | #3233. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

*sigh* Ezt most őszintén nem értem, miért vetted támadásnak. És nem vitának szánom (ezúttal túl keveset ettem, és meglátszik rajtam): nem én mondtam a másikra, hogy rühellem. Igen, ezt támadásnak vettem, mielőtt rákérdeznél. Bármi volt a célod is vele, nekem annak tűnt, csupán ennyi, elmondtam, mert miután magamba néztem, ezt találtam.

Egyébként ez egy chat fórum, és magam sem dobálózni jöttem. Csak kérlek, ne használj rám olyat, hogy 'nézzek magamba', nem vagyok gyerek, de lehet úgy kezdek el viselkedni, amikor így beszélnek velem. Ezúttal nem így volt, szépen, lassan, végiggondolva írtam ezt a hszt.

Ha vita lett belőle, nekem nem az volt a célom, két ember kell egy vitához, tehát a folytatás folytatása, stb... nem tudom, de nekem úgy tűnik a napokban más is rossz kedvet okozott nálad. Spekulálok, lehet vagy biztosan nincsen igazam, egyszerűen így látom.

Engem könnyű vitatkozásra provokálni a lealacsonyítással, most és előre szólok... én ilyen vagyok, sajnálom, hogy nem tetszek neked vagy másoknak, nem ilyennek kezdődött...

Mint ahogy a vitához, a befejezéséhez is két fél kell, rézemről vége.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.16. - 15:06:30 VÁLASZ | E-MAIL | #3232. hsz
Alkotó
Sárkány

Nekem pedig nincs okom másokkal úgy viselkedni, hogy az nekik ne tetsszen, amennyiben nem tettek ezért. Én nem ilyen sértegetésekkel való dobálózást akartam kezdeményezni, de most komolyan, nézzél már magadba!
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.15. - 20:59:45 VÁLASZ | E-MAIL | #3231. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Én rühellem, amikor kritizálnak, de nem feltétlenül azokat akik kritizálnak, mert néha látom más oldalukat is.

És nekem is van más oldalam: volt eset, amikor tényleg ki akartam békíteni két vitázó felet valahol, mert elugrottak nagyon a cselekvéstől, és egymás piszkájára pazarolták az idejüket. Az lett a vége, hogy mindenki nekem ufrott egy rosszúl írt mondatért (kivéve azok ketten, ők tovább nyúzták egymást). Azóta nem nagyon segítek senkinek kibékülni...
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.15. - 18:20:14 VÁLASZ | E-MAIL | #3230. hsz
Alkotó
Sárkány

Én pedig rühellem az olyanokat, akik abban lelik örömüket, hogy összeugrasztanak másokat. Nem fejtem ki, miért.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.14. - 22:06:51 VÁLASZ | E-MAIL | #3229. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Ez most aranyosan hangzot

Valahogy én is élvezettel figyelem, ahogy mások vitatkoznak, sőt, néha belepiszkálni, hogy még jobban egymásnak essenek, tényleg felemelő érzés tud lenni, leginkább egy igen nehéz nap után.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.14. - 19:00:23 VÁLASZ | E-MAIL | #3228. hsz
Alkotó
Sárkány

Anyukám is sokszor nézegeti, és néha mond nekem is néhány dolgot. Amúgy tényleg érdekes oldal, már ha valakit érdekel az időjárás.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/


Első oldal | <2> | 3 | 4 | 5 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | Utolsó oldal