Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Chat
Újra tölthető.. :P

Hozzászólás: # 2247 db
Indította: Drake
Dátum: 2007.04.14. 19:17:31


<Első oldal> | 2 | 3 | 4 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | Utolsó oldal
 
2008.10.11. - 09:16:57 VÁLASZ | E-MAIL | #3288. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Drake, bagyon egyet értek veled..
Én ugyan nem olvastam, de elég sok ember vesz körül pl a moziban, és érdekes tudni, hogy ki miért dolgozik ott.. Én pl azért, mert imádom azt a helyet és így olyan helyen dolgozom, ahol szeretek lenni, és még pénzem is lesz arra, hogy megvegyem a bérletemet, kifizessem a táncórákat és néhány olyan dolgot vegyek, amire ugyan nics szükségem, de örömet okoz De vannak nálunk olyanok is, akik utálnak ott dolgozni, mégis kell nekik a pénz, és kb az egész fizetésükből 3-4 db ruhát vesznek (hagy ne mondjam, milyen darabáron). De monjuk akadt egy lány (aki szerintem legalább kreatív volt, és nagyon jól csinálta ), aki a pénztárban dolgozik, és meg akarta ő is venni Álmai cipőjét, ami olyan 25-30E volt. Na ő erre a következőt csinálta: Elkészített egy színes kis papírperselyt, amire jól láthatóan ráírta, hogy ÁLMAIM CIPŐJÉRE GYŰJTÖK. Nos, másfél hét alatt összeszedte a pénzt

Na jó, vissza a témához, én is sokat vagyok boldog, mostanában elég jól sikerültek a dolgaim, remélem így is marad most egy ideig

Szerintem a boldogsághoz mindenkinek más kell, vagy másmilyen intenzitással éli meg. Én bevallom, egy cseppet szentimentélis vagyok, ezért már az is boldogsággal tölt el, ha szép tájat látok, ha tetszik a naplementés égbolt, ha valaki olyanra gondolok, akit szeretek, ha megnézek egy jó filmet, ha olvasok egy izgalmas könyvet, ha hallok valami érdekes hírt, vagy meglátok valamelyik kirakatban egy egyszarvút vagy tündért
Ezek a mindennapi boldogságok, de persze mindenkinek vannak nagy álmaik, nekem is, és azon vagyok, hogy egyszer azok teljesüljenek



 
2008.10.10. - 18:46:13 VÁLASZ | E-MAIL | #3287. hsz
Fórumozó
Rózsaszín

Drake nem gondoltam, hogy panaszkodsz.

Domi: Hát ez engem is elszomorít.
Blöh.^^



 
2008.10.10. - 18:24:05 VÁLASZ | E-MAIL | #3286. hsz
Alkotó
Sárkány

Hát persze, hogy mindenképpen össze kell hozni egy találkozót. Én nem panaszkodni akartam, csak nem nagyon tudok mit mondani, ha valaki megkérdezi, hogy mi van velem. De lehet inkább arra kellett volna felhívnom a figyelmet, hogy emellett egész jól vagyok, sokat vagyok vidám, meg megpróbálom jól kezelni a problémákat.

Most olvastam egy cikket, amiben azt írták, hogy a mai fiataloknak Magyarországon a fő életcélja az a pénz. Gazdagok akarnak lenni. Például volt egy 16 éves lány, aki két hétig dolgozott azért, hogy Tisza cipőt vegyen, mert azt mondta ez szükséges ahhoz, hogy a többiek lássák, hogy ő nem EMO-s, hanem alternatív zenét hallgat. Nem túl büszke rá, de mindenképpen szükséges lépésnek tartotta. Nos, érdekes. Sajnos a világ jelentős részét az anyagi világ hajtja, de szerintem a régi értékek, mint életünk társának megtalálása, a család, a barátok, a boldogság keresése sosem fognak végleg elveszni. Nem mindenki számára. És fájón érint, hogy "régi értékeket" kellett mondom. Sok ember nem is gondolja úgy, hogy ő is boldog lehetne. Pedig a boldogság nem attól függ, hogy kik vesznek körül bennünket. És nem attól, hogy mennyi mindenhez értünk. És főleg nem attól, hogy mennyi pénzünk van. Akik képtelennek érzik, hogy boldogok legyenek, azok boldogtalanságra vannak ítélve. A legrosszabb, hogy saját maguk okozzák ezt. Csak úgy lehet boldognak lenni, ha tényleg hiszünk benne. Ha veszünk valami tetszetős dolgot, aminek örülünk, szerintem az nem boldogság, mert a boldogság nem 2 napig tart, és szerintem belülről fakad.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.09. - 22:28:34 VÁLASZ | E-MAIL | #3285. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Válasz Mary üzenetére (#3284)
Hát persze, mivel nem is ismerjük egymást. Ez pedig aaannnyira elszomorít.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.09. - 18:37:11 VÁLASZ | E-MAIL | #3284. hsz
Fórumozó
Rózsaszín

Hát olyan dolgokra volnék kiváncsi, amikre minden más ember amit te is elmesélnél magadról, ha bemutatkozol valakinek.
Drake részvétem, nekem sincs sok szabadidőm.
Domi. Visszahúzódó? Valahogy ez elkerülte a figyelmem.
Blöh.^^



 
2008.10.09. - 14:49:10 VÁLASZ | E-MAIL | #3283. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Válasz Mary üzenetére (#3279)
Hát, akkor várom a kérdéseidet velem kapcsolatban. Állok a rendelkezésedre. (egyszerre többet, így könnyebben válaszolok )
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.10.09. - 10:10:23 VÁLASZ | E-MAIL | #3282. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Jájj Drake, azt hogy csináltad? Nem tudtál volna valahogy másképp felvenni az órákat? :S
Gondolom mennyi szabadidőd van, de majd azért egy pénteket összehozunk, nem????
Kell egy kis kikapcsolódás is



 
2008.10.08. - 21:30:53 VÁLASZ | E-MAIL | #3281. hsz
Alkotó
Sárkány

Én is jól vagyok. Leszámítva a lelki válságom, a túlterhelt napirendem az egyetem miatt (pl. holnap 12 órám lesz), és hogy több helyről is engem piszkálnak, ha valami munka van.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.08. - 19:48:41 VÁLASZ | E-MAIL | #3280. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Válasz Mary üzenetére (#3279)
Na jó, de tudod én eléggé szerény és visszahúzódó emberke vagyok ám...
Plafon, plaFON, PLAFON WÁÁÁÁÁ!!!
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.08. - 19:11:22 VÁLASZ | E-MAIL | #3279. hsz
Fórumozó
Rózsaszín

Ez jó kérdés. Konkrét témával nem készültem deee akkor legye a szokásos: Kivel mi újság? Téged Vulfynn például még nem is ismerlek (nem mintha a többieket olyan jól ismerném... )

Domgold: a -ből nem tudtam kitalálni. Az hogy igen meg nem fura szerintem, de szíved joga.
Blöh.^^



 
2008.10.08. - 17:55:24 VÁLASZ | E-MAIL | #3278. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Kíváncsian várjuk a javaslatodat, remélem tényleg visszavonzza a régieket, mégha viccnek is lett szánva (nem az én hszem).
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.10.08. - 16:36:48 VÁLASZ | E-MAIL | #3277. hsz
Alkotó
Sárkány

Amúgy tényleg lehetne olyan dolgokról beszélni, amiről pl. Te is szeretnél, Mary. A dolgod annyi, hogy feldobod a témát, mi meg lecsapunk rá.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.07. - 21:18:55 VÁLASZ | E-MAIL | #3276. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Válaszoltam, ott a .
Meg különben is, hogy válaszoljak egy ilyen kérdésre? Ha azt mondom: igen, az olyan fura. Ha azt mondom: nem, az meg hazugság.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.07. - 20:40:48 VÁLASZ | E-MAIL | #3275. hsz
Fórumozó
Rózsaszín

Ö nem. És tőled?

Nem válaszoltál a kérdésemre.
Blöh.^^



 
2008.10.07. - 20:36:58 VÁLASZ | E-MAIL | #3274. hsz
Fórumozó
Pengelovag



Egyébként kérdezték már, hogy mi a zujs Veled mostanság?
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.07. - 20:06:44 VÁLASZ | E-MAIL | #3273. hsz
Fórumozó
Rózsaszín

Persze hogy!!!
Egyébként mondták már, hogy milyen vicces fiú vagy??? :O
Blöh.^^



 
2008.10.07. - 19:05:10 VÁLASZ | E-MAIL | #3272. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Golyóóó...
Ez elég gördülékeny?
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.07. - 18:37:17 VÁLASZ | E-MAIL | #3271. hsz
Fórumozó
Rózsaszín

Véleményem szerint könnyen lehet a fórumnak még egy csúcspontja, mert vannak emberek, akik fel-fel nézegetnek pl én is, csak valahogy nem tudnak bekapcsolódni az eddigi eseményekbe, vagy más ok miatt, de többet nem írnak egész hosszú ideig, szóval ha lenne egy gördülékeny téma, párbeszéd, vagy ilyesmi pl. a chat-ben, akkor lehet, hogy egész sokan írogatnának be.
Blöh.^^



 
2008.10.07. - 08:09:21 VÁLASZ | E-MAIL | #3270. hsz
Alkotó
Sárkány

Sajnos a régiek már csak igen kis eséllyel fognak hosszabb időre visszajönni. Én pedig nem adtam fel, mint látod, itt vagyok, és ahhoz képest, hogy szinte semmi időm nincs, egész aktívan.
Szerintem a fórumos élet csúcspontja az első fonyódi találkozó volt. Hihetetlenül jól éreztem magam, és sok érdekes és jó embert ismertem meg kicsit jobban, akikkel később is tartom a kapcsolatot. Második Fonyódon sajnos nem voltam, de biztos jól éreztem volna magam.
Most vagyunk aktív fórumozók 3-an.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.07. - 00:52:47 VÁLASZ | E-MAIL | #3269. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Vagy maga a régi generáció tér vissza belátva, hogy a múltat is újjá lehet éleszteni.

Nem kell mindenáron feladni, néha, hacsak kis nosztalgiákra is, de lehet folytatni a félbeszakadtat (ahogy a lassan kihúnytat is).

Én szeretném a régi közösséget megismerni, illetve magamat velük megismertetni. Nem szeretnék másodlagosként számon tartva lenni (=nem akarom nagyszerű személyeknek csak a nevét ismerni), a régi eszmények is fájnak, ha hagytuk elkopni őket. Még van esély rá, apró, de nem kimúlt. Meg lehet találni a módot, a lehetőség mindig ott lebeg, csak észre kell venni.

Még hacsak megpróbálni is megérné. A múlt hiánya akkor fáj, ha tényleg elment, csakhogy még itt van.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.10.06. - 23:32:07 VÁLASZ | E-MAIL | #3268. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Vagy feltámad hamvaiból, és kinevel egy új, a korábbihoz hasonló "generációt".
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.06. - 21:24:31 VÁLASZ | E-MAIL | #3267. hsz
Alkotó
Sárkány

Szerintem a fórum már megélte élete csúcspontját, néhány embernek egészen megváltoztatta az életét, most lassan nyugovóra tér.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.06. - 18:07:16 VÁLASZ | E-MAIL | #3266. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Harcos

Ne agodj ahogy közeledig a brisingir magyar megjelenése ugy fog feláledni a forum. Igaz csak kis idöre
1000+1000 éve keresem az utam néha keresem a bajt és keresem azt aki Engem akar.Akit nekem küldött



 
2008.10.06. - 17:37:24 VÁLASZ | E-MAIL | #3265. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Bunkó-farok, eeeeek! Nem vagyok én dinoszaurusz, hehehe.

Ó, köszi az üdvözlést Lesteria. Én mindenesetre itt vagyok, csak hétvégére szokásom eltűnni.

De jó lenne feléleszteni a fórumot! De sajna nincs ötletem ezzel kapcsolatban *vigyor*
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.10.06. - 17:17:08 VÁLASZ | E-MAIL | #3264. hsz
Alkotó
Sárkány

Nem lényeg, ez esetben jelentősen megnyugtattál.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.04. - 22:49:03 VÁLASZ | E-MAIL | #3263. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Válasz Drake üzenetére (#3262)
Ugyan már! Amire Te gondolsz, azzal nem bántottál meg engem. Vagy...úgy érezted, hogy meg voltam?
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.10.04. - 21:21:45 VÁLASZ | E-MAIL | #3262. hsz
Alkotó
Sárkány

Beszélj nyugodtan, Dóri! Ugyan nem láttam az első három évadot sem, de azért amit hallottam róla (legfőbbképpen tőled), az érdekes.

Domi, gondolom, hogy arra utaltál azzal, hogy ő nem bántott meg, mert nekem már sikerült. Mindenesetre a nyelved veszélyesebb fegyver, mint Vulfynn barátunk állítólagos fogai, karmai, és bunkó-farka.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.10.04. - 18:55:14 VÁLASZ | E-MAIL | #3261. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Én úgy beszélnék már valakivel a 4. évados SupNat részekről.... Fundor hallod????



 
2008.10.04. - 17:45:36 VÁLASZ | E-MAIL | #3260. hsz
Fórumozó
Rózsaszín

Na akkor beállok a sorba Hűűű de rég jártam itt . Viszont most nagyon jólesett visszaolvasni... jókat röhögtem .
Blöh.^^



 
2008.10.04. - 12:30:31 VÁLASZ | E-MAIL | #3259. hsz
Fórumozó
Sárkány

Na szasztok! Én is elég régen jártam erre és remélem nekem azért köszöntük ha már szegény Csotnak nem is Ja és üdv a fórumon Vulfynn. Remélem élvezni fogod...mármint a fórumozást, bár mostanában nagyon kevesen vagyunk.
Atra nosu waíse fricai:)


<Első oldal> | 2 | 3 | 4 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | Utolsó oldal