Üdvözlünk a fórumon Vendég!
Témák | Felhasználó név: Jelszó: JELSZÓ SEGÍTSÉG :: REGISZTRÁCIÓ
Untitled Document
Chat
Újra tölthető.. :P

Hozzászólás: # 2247 db
Indította: Drake
Dátum: 2007.04.14. 19:17:31


Első oldal | 2 | <3> | 4 | 5 | 6 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | Utolsó oldal
 
2008.09.14. - 10:45:06 VÁLASZ | E-MAIL | #3227. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Az jó, mert kb 2 napon keresztül úgysem láttam itt sokat.

Egy kis érdekesség, ha valaki nem látogatná időképet rendszeresen:
Mitől lesz hideg?

Szép napot!
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.09.14. - 10:38:27 VÁLASZ | E-MAIL | #3226. hsz
Alkotó
Sárkány

Örülök, hogy ez a fórum olyan hely lehet, ahol egymásra találnak a jóérzésű emberek. És itt megejtenék egy mosolygós fejecskét.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.14. - 10:21:07 VÁLASZ | E-MAIL | #3225. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Ne érts félre, ez a szórakozás részemről nem ilyen kis .ci dolog, senki ellen nem irányul, csak valahogy mostanában egy magas szintű boldogság önt el, ha vitatkozó embereket látok. Hangsúlyozom: vitatkozó és nem veszekedő. De ez nem olyan boldogság, hogy boldog vagyok, amiért valakik vitatkoznak, hanem egy kellemes érzés, amit úgyse tudok most kellőképpen kifejezni.
Veszekedő embereknél viszont tényleg kis .ci öröm fog el. De ez egyelőre itt nem veszélyeztet.


Ui.: elnézést, hogy 2x is nem ide illő szavakat próbáltam sugallani valamilyen rejtettebb formában, de az a szó abszolutte kifejező ebben az esetben.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.09.14. - 10:07:40 VÁLASZ | E-MAIL | #3224. hsz
Alkotó
Sárkány

Örülök, hogy hozzásegítettelek ahhoz, hogy ilyen jól szórakozz. Pont erről beszéltem, tegyünk jót egymással!
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.14. - 07:47:22 VÁLASZ | E-MAIL | #3223. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Válasz Drake üzenetére (#3221)
Már hogy ne vennéd komolyan...különben nem reagáltál volna rá.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.09.13. - 22:30:55 VÁLASZ | E-MAIL | #3222. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Jó istenek, bocs, csak most veszem észre, hogy ott van a név is... Drake, kihez hasonlítasz akkor?

Hoppá, bocs, csak gondoltam, mivel nem sokkal utánam volt... óhhaha, most égtem...
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.13. - 22:23:31 VÁLASZ | E-MAIL | #3221. hsz
Alkotó
Sárkány

Szerintem ez nem neked szólt, én pedig nem fogom komolyan venni ezt a célozgatást.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.13. - 22:21:02 VÁLASZ | E-MAIL | #3220. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Domgold, inkább magyarázdd el légyszíves, most kire hasonlítok. Ötletem nincsen, esetleg valami kulcsszó?
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.13. - 21:05:25 VÁLASZ | E-MAIL | #3219. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Az is annak minősül,
A youtube -n találtam.
Igaz egy régebbi számra táncol.
De ari nagyon...

modern talking remix yuore my heart yuore my soul

a sárkány a lényeg ))
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2008.09.13. - 20:46:22 VÁLASZ | E-MAIL | #3218. hsz
Fórumozó
Pengelovag

Hááát, ha az sárkánytáncnak minősül, hogy a Draconis éjjelente eltáncol a szemem elől, akkor igen.

Drake, úgy látom, Te meg kezdesz hasonlítani valakire egy kicsit. Azt meg Te döntsd el, hogy ez sértés volt vagy sem.
"Emberek... Ők gyengék. Az emberi faj hanyatlik."



 
2008.09.13. - 19:22:13 VÁLASZ | E-MAIL | #3217. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Sárkánylovas

Üdv mindenkinek.
Látatok már sárkányt táncolni?[
"Kell,hogy az Úr lássa mi igaz! S tettét megbocsássa!"



 
2008.09.12. - 22:18:19 VÁLASZ | E-MAIL | #3216. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Figyelj, nem tudom, miért nem olvassák el a hszeimet többször, ha nem értik: mondtam én olyat, hogy nem vagyok intoleráns? Ellenkezőleg, nem tolerálom azokat, akik az én véremet szívják, de látom, hogy ha most a sablonszövegeket ismételgetnénk tovább, kitörne egy ronda vita, ami engem megutáltatna itt is mindenkivel... mert én ismerem magamat, és addig vitatkoznék, ameddig mindenki pontosan megértené, mit próbálok magyarázni.

Ezért inkább hagyom a témát, ezen a fórumon nem akarom, hogy mindenki megútáljon, a fekete sárkányos hozzáállástst nem szereti senki, márpedig ezt rólam mondták, nem én aggattam magamra.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.12. - 19:55:01 VÁLASZ | E-MAIL | #3215. hsz
Alkotó
Sárkány

Negatív példákból sokat lehet tanulni. De ha csak negatív példák lennének, akkor sokkal nehezebb és lassabb lenne bármilyen jobbulásra irányuló folyamat. Jó emberek igenis vannak. És igen, te is ember vagy, ezzel jobb együtt élned. És mint mindenki másban, benned is megvannak azok a hibák, amikre biztos vannak érzékeny emberek, mint ahogy olyanok is, akik észre sem veszik. Ebből kifolyólag az emberek egy része toleráns lesz veled, egy másik része nem. Valaki úgy érzi, hogy sok emberrel tud kijönni, néhány úgy, hogy senkivel sem. Én hiszem, hogy mindenkinek megvan a helye a világban, és megvan az a csapat, társaság, ahol igazán jól érezheti magát, és kamatoztathatja képességeit. Ha mindenki mást intoleránsnak tartasz, míg magadat nem, akkor lehet el kéne gondolkozni, hogy hol is van a hiba. Ne vedd kérlek támadásnak, nem az, csak talán a szerénység nagyobb erény, mint a tökéletesség.
Ne hagyd, hogy a mások rosszallása határozza meg a tetteidet! /Saphira/



 
2008.09.11. - 16:29:21 VÁLASZ | E-MAIL | #3214. hsz
Fórumozó
Ember férfi
Tanonc

Domgold kedvéért itt beszélek arról a tényról, hogy az emberek tönkreteszik egymás életét. Egyszerűen intoleránsak azokkal is, akik szintén intoleránsak, levonva a következtetést: nem válogatnak.

96,3%-ra javítva, mivel a Földön fene sok ember él, ráadásul nekem is vannak mondhatni intoleráns nézeteim, de ez nem vita, se nem téma tárgya. Bár el kell ismernem, a felfogásaim sem a semmiből erednek, ismerek sok embert és róluk tudom, hogy a civilizált (és civilizálatlan) társadalom aljanépe.
The dragons aren't toys in the hands of commoners: we are individuals, and we have our own freedom.



 
2008.09.07. - 11:27:58 VÁLASZ | E-MAIL | #3213. hsz
Fórumozó
Éj-Tünde
Sárkánylovas

Képzeljétek, tegnap (szokás szerint) bombariadó volt az Arénában, ezért elmentünk fagyizni, és visszafelé a benzinkútvál volt egy tök aranyos cica, megsimogattam, aztán látom, hogy szoptatós.. Szóval megtaláltam a két kiscicát is, abból az egyik már nálunk lakik. Viszont jó lenne, ha a mamacicának és a másik kicsinek is lenne helye, nagyon jófejek, barátságosak, csak azért egy benzinkúton a bokorban laknak, és félő, hogy a kiscica kimegy a kocsik elé... Szóval ha valaki netán be tudná fogadni őket, vagy valamelyiket, az jó lenne



 
2008.09.05. - 10:24:30 VÁLASZ | E-MAIL | #3212. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz kis-shapira üzenetére (#3211)
Hát még szép! Mondtad is hogy használni kell
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.05. - 10:21:24 VÁLASZ | E-MAIL | #3211. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

ohh..köszönöm Nővérkém én is loveollak(K)(L) azaz..látom használod elöszeretettel azt a bizonyos mondtaot
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.05. - 10:20:07 VÁLASZ | E-MAIL | #3210. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz kis-shapira üzenetére (#3209)
Én hugom én nevelésem! Szeretlek drága! Büszke vagyok rád!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.05. - 10:17:57 VÁLASZ | E-MAIL | #3209. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

még a végén kárt teszek szegény párában azt még engem akarnak lecsukni...áhh...majd megmondom h véletlen esett a fejére egy monitor és télleg nem szándékosan vágtam az arcába a billentyűzetet tidzta vélelen volt..meg az is h mikor ki akart menni az ajtón a "szél" becsapta az ajtot és véletlen..ismétlam VÉLETLEN az is fejbe verte egyszer- kétszer... és nem tom azt se h ki kent vajat a lépcsőre h lecsuszzon..és nem tom ki nyomta meg a vészjelzőt mikor ő épp lefelé liftezett
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.05. - 10:16:41 VÁLASZ | E-MAIL | #3208. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Ááááh... értem!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.05. - 10:15:09 VÁLASZ | E-MAIL | #3207. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

hát...fel kell mérnem a terepet..meg h kb mekkorát üthetek..
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.05. - 10:14:23 VÁLASZ | E-MAIL | #3206. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Hú de naon szugerálod te!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.05. - 10:12:15 VÁLASZ | E-MAIL | #3205. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz kis-shapira üzenetére (#3204)
Belefér! ÜSSED!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.05. - 10:10:07 VÁLASZ | E-MAIL | #3204. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

dehogyis...max 7 npa
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.05. - 10:07:47 VÁLASZ | E-MAIL | #3203. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz kis-shapira üzenetére (#3202)
Hát inkább őt mint engem! De azért ne nagyon szenvedjen 8 napon túl gyógyuló sérülést! Nem szeretnélek a fiatalkorúak börtönébe találni! (L)(K)(L)
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.05. - 10:05:55 VÁLASZ | E-MAIL | #3202. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

na.. most nem a tanárral hanem a gépekkel van baj annyira urálom ezeket a gépeket...még a kommentet se törli ki és nem is menti myvipen...:S morci leszek..aztán még a végén megütöm a "tanci nénit"
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.05. - 10:00:59 VÁLASZ | E-MAIL | #3201. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz kis-shapira üzenetére (#3200)
Nah ennyit az infó tanárunkról! Mondom tanárnő... "Delete" mint olyan nem monnd semmit?! Full sötét a nőszemély... mint a setét iicaka b***meg!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.05. - 09:59:16 VÁLASZ | E-MAIL | #3200. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

jaja ez nekem is de legalább próbálja megcsinálni sikerrel ja...még az nagy volt...a tanár nem tudta h hol kell ujra indítani a gépet...beadja ugye az ikont erre 20 percig nézi h vajon hol lehet az "újraindítás" bigyó
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!



 
2008.09.05. - 09:57:29 VÁLASZ | E-MAIL | #3199. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Őrszem

Válasz kis-shapira üzenetére (#3198)
Hmmm... asszem! De ez azért nagy volt! Kata leb*****sza az áramot egy egész soron! Ez teccett!
A hibák, amelyeket az emberekben látunk, többnyire a sajátunk."(L)Nauru(L)Holdban Izzó(L)"



 
2008.09.05. - 09:54:39 VÁLASZ | E-MAIL | #3198. hsz
Fórumozó
Tünde nő
Kívülálló

Azért... " 13459 " de legalább most nem pattog mint a gumilabda h "mért nem csináljátok a feladatot???" még nem..: majd kövi órán
Higgy bennem, mert én vagyok az út az öröklétbe!!!


Első oldal | 2 | <3> | 4 | 5 | 6 | 10 | 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | Utolsó oldal